Category: Sportuitslae

Rugby teen Porterville

Saterdag, 28 Mei, het ons Hoërskool Porterville se o.11 en o.13-rugbyspanne ontvang en onthaal by die Conradieveld. Al was die weer effens koel was die rugby en die braaivleisvuur beslis vuurwarm. o.11 wen 26-19 o.13 verloor...

Lees Verder
Loading

Ander Nuus

Landloop Sun Valley: 12 Augustus

Die 4de wedloop word Vrydag deur Sun Valley aangebied. Sien die onderstaande inligting en voltooi asb. die Google form indien jou kind /ers wil deelneem. PLEK: Sun Valley Primêr, Vishoek VERTREKTYD:  14:00 TERUG BY SKOOL:  ...

augustus

10aug07:1507:45Jannies vir Jesus

10aug13:1518:30Netbal: o.10 - o.13 Kenridge (WEG)

10aug13:1518:30Rugby: o/7 - o/13 teen Curro Durbanville (WEG)

11aug14:1517:30Hokkiewedstryde: Fanie Theron en Parkland's College (WEG)

12aug08:0009:10Toets: Wiskunde

12aug13:3017:00Landloop: Sun Valley

12aug14:3015:30Skaak: Vriendskaplike wedstryd, Weizmann (WEG)

12aug14:3015:30Skaak: Liga-wedstryd, Duitse Skool (TUIS)

13aug00:0023:59Eisteddfod: Klavier

15aug13:1518:30Netbal: C-spanne vs. Vredekloof (WEG)

17aug07:1507:45Jannies vir Jesus

17aug13:1518:30Netbal: teen Welgemoed (WEG)

Wys Meer

september

02sep00:0023:59Loslitdag

02sep00:0023:59Skaak: teen Highlands (WEG)

02sepHeeldagLiezel Theron (Onderwyser) verjaar

02sep00:0023:59Toets: Aardrykskunde

03sep00:0023:59Vrouedag

03sepHeeldagSanna Molepo (Terrein) verjaar

03sep00:0023:59Landloop: WP-skole kompetisie

03sep00:0023:59Rugby: Mikro 7's toernooi (WEG)

04sepHeeldagPatrick Chadzuka (Terrein) verjaar

05sep(sep 5)00:0009(sep 9)23:59Grondslagfase assesserings week 1

07sepHeeldagTina Fourie (Spelterapeut) verjaar

07sep07:1507:45Jannies vir Jesus

Wys Meer

oktober

01oktHeeldagSharon Mabena (Onderwyser) verjaar

05okt00:0023:59Liesel Hammond (Finansies) verjaar

06oktHeeldagMarinda Brink (Onderwyser) verjaar

09oktHeeldagBibi Janse van Rensburg (Onderwyser) verjaar

09oktHeeldagChristopher Banda (Terrein) verjaar

09oktHeeldagSuzaan Burger (Onderwyser) verjaar

11okt00:0023:59Skool heropen

13oktHeeldagLead4Life Gr.6

14okt00:0023:59Ouma & Oupa dag

14okt(okt 14)00:0015(okt 15)23:59Tennis: Mikro KFC Tennistoernooi (WEG)

15okt00:0023:59Netbal en Rugby: o/12 Fast five en 10's toernooi (WEG)

17okt00:0023:59Somerbuitemuurs begin

Wys Meer

november

02nov00:0023:59Madri Greyling (Nasorg) verjaar

04nov12:0019:00LJvR Gholfdag

05nov00:0023:59Michelle Compion (Onderwyser) verjaar

05nov00:0023:59Razelle Hanekom (Sport) verjaar

08nov00:0023:59Graad 8-Inligtingsaand by HSJvR

11nov00:0023:59Krieket: Durbanville Prep Mini-Krieket Toernooi

17nov00:0023:59Somerbuitemuurs eindig

18nov00:0023:59Eksamen begin vir Gr.7

20nov00:0023:59Raché Turner (Onderwyser) verjaar

21nov(nov 21)00:0025(nov 25)23:59Grondslagfase assessering week 1

24nov00:0023:59Eksamen begin vir Gr.4 - 6

25nov00:0023:59Sivvies

Wys Meer

desember

28nov01desGrondslagfase assesserings week 2

01des00:0023:59Eksamen eindig

05des00:0023:59Prysuitdeling

06des00:0023:59Prysuitdeling Gr.4 & 5

07des00:0023:59Atletiek: Velditems

08des00:0023:59Prysuitdeling Gr.6 & 7

09des00:0023:59Atletiek: Baanitems

13des00:0023:59Sivvies

13des00:0023:59Gr.7-afskeid

14des00:0023:59Sivvies

14des00:0023:59Skool sluit vir leerders

15des00:0023:59Skool sluit vir onderwysers

Wys Meer

januarie

06jan00:0023:59Andri de Villiers (Onderwyser) verjaar

14jan00:0023:59Estelle Slabber (Musiek) verjaar

16jan00:0023:59Skool open vir onderwysers

17jan00:0023:59Jodene le Clus-Naylor (Admin) verjaar

18jan00:0023:59Skool open vir leerders

26jan00:0023:59Susan Oelofse (Nasorg) verjaar

28jan00:0023:59Suné Alberts (Onderwyser) verjaar

28jan00:0023:59Naas Beets (Skoolhoof) verjaar

februarie

04feb00:0023:59Putuma Mgengo (Terrein) verjaar

12feb00:0023:59Thembela Swartbooi (Terrein) verjaar

27feb00:0023:59Adri Marais (Admin) verjaar

maart

03mrt00:0023:59Eliam Kaunda (Terrein) verjaar

09mrt00:0023:59Marike Badenhorst (Sielkundige) verjaar

14mrtHeeldagLeandri Olivier (Assistent) verjaar

20mrt00:0023:59Skole vakansiedag

21mrt00:0023:59Anja Nauta (Onderwyser) verjaar

21mrt00:0023:59Menseregtedag

31mrt00:0023:59Skool sluit

april

01apr00:0005(apr 5)23:59Oranjerivierroei: Voorlopige datums

04apr00:0023:59Benita Smit (Onderwyser) verjaar

05apr00:0023:59Warren Stoman (Onderwyser) verjaar

07apr00:0023:59Goeie Vrydag

08apr00:0023:59Jana Nel (Onderwyser) verjaar

09apr00:0023:59Marlize ter Borg (Onderwyser) verjaar

10apr00:0023:59Familiedag

12apr00:0023:59Skool heropen

18apr00:0023:59Mardry Wright (Onderwyser) verjaar

21apr00:0023:59Annet Wilke (Terapeut) verjaar

21apr00:0023:59Marietjie de Kock (OLSO) verjaar

27apr00:0023:59Vryheidsdag

Wys Meer

mei

01meiHeeldagWerkersdag

02mei00:0023:59Annemie Gerber (Onderwyser) verjaar

03mei00:0023:59Ursula Williams (Nasorg) verjaar

05mei00:0023:59Helecia Groenewald (Musiek) verjaar

24mei00:0023:59Andre Lourens (Onderwyser) verjaar

29mei00:0023:59Izel Storm (Onderwyser) verjaar

31mei00:0023:59Charlene van Rooyen (Onderwyser) verjaar

junie

02jun00:0023:59Maricqe Coetzer (Onderwyser) verjaar

14jun00:0023:59Matthews Kamanga (Sekuriteit) verjaar

16jun00:0023:59Jeugdag

18jun00:0023:59Helene Slabbert (Onderwyser) verjaar

23jun00:0023:59Skool sluit

30jun00:0023:59Shahnee Felix (Onderwyser) verjaar

julie

08jul00:0023:59Leon Hanekom (Onderwyser) verjaar

08jul00:0023:59Claudia Josephus (Assistent) verjaar

18jul00:0023:59Skool heropen

22jul00:0023:59Ischke Felix (Onderwyser) verjaar

30jul00:0023:59Hannes Muller (Terrein) verjaar