Hoof

Johan Oosthuizen

Johan Oosthuizen

Skoolhoof

jhoosthuizen@gmail.com

Kontak Besonderhede

021 423 4209  |   (f) 021 424 2375

Kloofstraat 52, Tuine, Kaapstad, 8001

Adjunk- en Departementshoofde

Marinda Brink

Marinda Brink

Departementshoof: Tweede in bevel

  • Graadhoof (Gr.7)
  • Vakhoof: Natuurwetenskappe, Afrikaans 
  • Vakke: Afrikaans (Gr 7); Natuurwetenskappe (Gr 7)

marinda@jvrprim.co.za

Wanda van Zyl

Wanda van Zyl

Departementshoof

  • Graadhoof
  • Graad 2(vZ)

wanda@jvrprim.co.za

Ander Onderwyspersoneel

Marianna Oosthuizen

Marianna Oosthuizen

Graad 1(O)

  •  Graadhoof

marianna@jvrprim.co.za

Michelle Kellerman

Michelle Kellerman

Graad 1 (K)

michelle@jvrprim.co.za

 

 

Liezel de Jager

Liezel de Jager

Graad 1 (dJ)

liezel@jvrprim.co.za

 

 

 

Marlene Jooste

Marlene Jooste

Graad 2 (J)

marlene@jvrprim.co.za
Heidré Ehlers

Heidré Ehlers

Graad 2 (E)

heidre@jvrprim.co.za
Raché de Goede

Raché de Goede

Graad 3 (dG)

rache@jvrprim.co.za
Lize-Mari Schultz

Lize-Mari Schultz

Graad 3 (S)

  • Graadhoof

lizemari@jvrprim.co.za

Madeleen Swanepoel

Madeleen Swanepoel

Graad 3MS

  • Graad 3 (MS) 

madeleen@jvrprim.co.za

 

 

Marianne van der Westhuizen

Marianne van der Westhuizen

Graad 4 (S)

  • Graadhoof (Gr.4)
  • Engels
  • Natuurwetenskappe en Tegnologie

marianne@jvrprim.co.za

 

 

Ischke Felix

Ischke Felix

Graad 4 (F)

  • Wiskunde
  • SW

ischke@jvrprim.co.za

Trix van der Vyver

Trix van der Vyver

Graad 4 (vdV)

  • Afrikaans (vakhoof)
  • Persoonlike en Sosiale Wetenskappe (vakhoof)

trix@jvrprim.co.za

Theuns van der Bank

Theuns van der Bank

Graad 5 (vdB)

  • Graadhoof (Gr.5)
  • Vakhoof: Persoonlike en Sosiale Wetenskappe
  • Wiskunde (Gr 5)
  • Aardrykskunde (Gr 7)

theuns@jvrprim.co.za

Melissa Smook

Melissa Smook

Graad 5 (S)

  • Vakhoof (EBW)
  • NWT, Gesk. (Gr 5)
  • Gesk. (Gr 5)
  • EBW (Gr 7)

melissa@jvrprim.co.za

Nadia Stahmer

Nadia Stahmer

Gr.5 (S)

  • Afrikaans (Gr 5); Geskiedenis (Gr 7)

nadia@jvrprim.co.za

 

Muller Joubert

Muller Joubert

Graad 6 (L)

  • Vakhoof: SK
  • Aardrykskunde(Gr 6)
  • SK, Wisk.(Gr 6)

muller@jvrprim.co.za

 

 

Andri Baird

Andri Baird

Gr.6 (B)

  • NWT (Gr. 6)
  • NW (Gr.7)

andri@jvrprim.co.za

Lucia de Jager

Lucia de Jager

Graad 6 (DJ)

  • Graadhoof (Gr.6)
  • Vakhoof: Afrikaans
  • Afr, PSW (Gr 6)

lucia@jvrprim.co.za

 

Marli Klynsmith

Marli Klynsmith

Graad 7 (K)

  • Engels FAL (Gr.5-7)
  • Geskiedenis (Gr.7)

marli.k@jvrprim.co.za

Leon Hanekom

Leon Hanekom

Graad 7 (H)

  • Vakhoof: Wiskunde
  • Wisk, Rekenaars, Aard  (Gr 7)

leon@jvrprim.co.za

Charlene van Rooyen

Charlene van Rooyen

7 VR

  • Vakhoof: Engels
  • Engels Huistaal (Gr 5-7)
  • Lewensoriëntering (Gr.7)

charlene@jvrprim.co.za

Mardry Kraftt

Mardry Kraftt

Engels Eerste Addisionele Taal (FAL)

  • Engels Eerste Addisionele Taal (gR.5-7)
  • PSW (Gr.5)
  • Geskiedenis (Gr.6)
    mardry@jvrprim.co.za

 

 

Magriet van Zyl

Magriet van Zyl

Bibliotekaresse

  • Biblioteek (Gr  1-6)
  • Suidooster skoolkoerant

magriet@jvrprim.co.za

 

 

 

 

Lindelwa(Lindi) Zibi - tydelike pos

Lindelwa(Lindi) Zibi - tydelike pos

IsiXhosa

  • IsiXhosa (Gr 1-6)

 

Deon Pieterse

Deon Pieterse

L.O. en Tegnologie

  • Vakhoof: Tegnologie, L.O.
  • Tegnologie (Gr 7)
  • L.O. (Gr 1-7)

deon@jvrprim.co.za

Helecia Groenewald

Helecia Groenewald

Musiekhoof

  • Klavier, blokfluit, sang, teorie

helecia@jvrprim.co.za

Ben Reynecke

Ben Reynecke

Musiek

  • Klavier, blokfluit, sang, teorie

ben@jvrprim.co.za

Louise van Dyk

Louise van Dyk

Rekenaars

  • Rekenaars (gr1-4)
  • Webtuiste

louisevd@jvrprim.co.za

Rentia van der Merwe

Rentia van der Merwe

Kuns

  • Kuns (Gr 1-7)

rentia@jvrprim.co.za

Vicky Taljaardt

Vicky Taljaardt

OLSO

  • Leerderondersteuning (Gr 1-7)

vicky@jvrprim.co.za

Suzaan Burger

Suzaan Burger

Rekenaar-Assistent

  • Rekenaars: (Gr.5,6)
  • Suidooster skoolkoerant

suzaan@jvrprim.co.za

 

 

 

Claudia Josephus

Claudia Josephus

Assistent

claudia@jvrprim.co.za

 

 

Anike Goliath

Anike Goliath

Assistent

anike@jvrprim.co.za

 

 

Razelle Hanekom

Razelle Hanekom

Sportorganiseerder

razelle@jvrprim.co.za

Addisionele Dienste Personeel

Annet Wilke

Annet Wilke

Arbeidsterapeut

 wilke@jvrprim.co.za
Marike Badenhorst

Marike Badenhorst

Opvoedkundige Sielkundige

badenhorstmarike@gmail.com
Hanlie Snyman

Hanlie Snyman

Opvoedkundige Sielkundige

 info@hanliesnyman.co.za
Estelle Slabber

Estelle Slabber

Musiek

  • Klavier, blokfluit, teorie
Nicolene van Rooyen

Nicolene van Rooyen

Musiek

  • Kitaar, klavier

 

Administratief

Marili Thomson

Marili Thomson

Finansiële bestuurder

marili@jvrprim.co.za
Jodene le Clus-Naylor

Jodene le Clus-Naylor

Administratiewe sekretaresse

admin@jvrprim.co.za

 

 

 

 

Adri Marais

Adri Marais

Ontvangs

ontvangs@jvrprim.co.za

 

 

 

Salomé Jordaan

Salomé Jordaan

IT spesialis

salome@jvrprim.co.za

 

 

 

Algemene Assistente

Hannes Muller

Hannes Muller

Terreinbestuurder

hannes@jvrprim.co.za
Mnr Steyn

Mnr Steyn

Busbestuurder

Rose Chikwata

Rose Chikwata

Terrein Assistent

Sanna Molepo

Sanna Molepo

Terrein Assistent

Thembela Swartbooi

Thembela Swartbooi

Terrein Assistent

Patrick Chadzuka

Patrick Chadzuka

Terrein Assistent

Eliam Kaunda

Eliam Kaunda

Terrein Assistent

Christopher Banda

Christopher Banda

Terrein Assistent

Philip Chimukuyu

Philip Chimukuyu

Sekuriteitswag

Matthews James Bita

Matthews James Bita

Sekuriteitswag

NASORG PERSONEEL

Veronica Sheperd

Veronica Sheperd

Hoof van Nasorg

veronica@jvrprim.co.za
Dolinda Mfulo

Dolinda Mfulo

Nasorg

Suzaan Burger

Suzaan Burger

Nasorg

suzaan@jvrprim.co.za
Tanya Vorster

Tanya Vorster

Nasorg

Anike Goliath

Anike Goliath

Nasorg Assistent

anike@jvrprim.co.za