Hoof

Johan Oosthuizen

Johan Oosthuizen

Skoolhoof

jhoosthuizen@gmail.com

Kontak Besonderhede

021 423 4209  |   (f) 021 424 2375

Kloofstraat 52, Tuine, Kaapstad, 8001

Adjunk- en Departementshoofde

Marinda Brink

Marinda Brink

Departementshoof: Tweede in bevel

  • Graadhoof (Gr.7)
  • Vakhoof: Natuurwetenskappe en SK
  • Vakke: Afrikaans (Gr 7)

marinda@jvrprim.co.za

Wanda van Zyl

Wanda van Zyl

Departementshoof (Beheerraad)

  • Graadhoof
  • Graad 2(vZ)

wanda@jvrprim.co.za

Benita Smit

Benita Smit

Departementshoof (Graad R - 3)

  • Graad 1 (BS)

benita@jvrprim.co.za

Ander Onderwyspersoneel

Marianna Oosthuizen

Marianna Oosthuizen

Graad 1 (O)

  • Graadhoof

marianna@jvrprim.co.za

 

Michelle Kellerman

Michelle Kellerman

Graad 1 (K)

michelle@jvrprim.co.za

 

 

Liezel de Jager

Liezel de Jager

Graad 1 (DJ)

liezel@jvrprim.co.za

Marlene Jooste

Marlene Jooste

Graad 2 (J)

marlene@jvrprim.co.za

Heidré Ehlers

Heidré Ehlers

Graad 2 (E)

heidre@jvrprim.co.za

Raché de Goede

Raché de Goede

Graad 3 (DG)

rache@jvrprim.co.za

Lize-Mari Schultz

Lize-Mari Schultz

Graad 3 (S)

  • Graadhoof

lizemari@jvrprim.co.za

Marianne van der Westhuizen

Marianne van der Westhuizen

Graad 4 (VDW)

  • Engels
  • Natuurwetenskappe en Tegnologie

marianne@jvrprim.co.za

Ischke Felix

Ischke Felix

Graad 4 (F)

  • Wiskunde
  • SW

ischke@jvrprim.co.za

Trix van der Vyver

Trix van der Vyver

Graad 4 (VDV)

  • Graadhoof (Gr.4)
  • Afrikaans
  • PSW

trix@jvrprim.co.za

 

Warren Stoman

Warren Stoman

Graad 5 (S)

  • Wiskunde (Gr. 5)
  • Aardrykskunde (Gr. 5)

warren@jvrprim.co.za

 

 

Bi-bi Janse van Rensburg

Bi-bi Janse van Rensburg

Graad 5 (JVR)

  • Graadhoof (Gr.5)
  • Vakhoof (EBW & NW)
  • Gesk. (Gr .5)
  • EBW (Gr 7)

bibi@jvrprim.co.za

Nadia Meiring

Nadia Meiring

Graad 5 (M)

  • Vakhoof: Tegnologie
  • Afrikaans (Gr 5); Engels FAL (Gr.6 & 7)

nadia@jvrprim.co.za

Andri Baird

Andri Baird

Graad 6 (B)

  • Wiskunde (Gr.6)
  • Aardrykskunde (Gr.7)

andri@jvrprim.co.za

 

 

Lucia de Jager

Lucia de Jager

Graad 6 (DJ)

  • Graadhoof (Gr.6)
  • Vakhoof: Afrikaans
  • Vakhoof: PSW

lucia@jvrprim.co.za

Mardry Kraftt Wright

Mardry Kraftt Wright

Graad 6 (W)

  • Vakhoof: PSW
  • Engels Eerste Addisionele Taal (Gr.5-7)
  • Geskiedenis (Gr.6)
    mardry@jvrprim.co.za
Marli Vermeulen

Marli Vermeulen

Graad 7 (V)

  • Vakhoof: SW
  • Engels FAL (Gr.5-7)
  • Geskiedenis (Gr.7)

marli.k@jvrprim.co.za

Leon Hanekom

Leon Hanekom

Graad 7 (H)

  • Vakhoof: Wiskunde
  • Tegnologie  (Gr .7)

leon@jvrprim.co.za

Charlene van Rooyen

Charlene van Rooyen

Graad 7 (VR)

  • Vakhoof: Engels
  • Engels Huistaal (Gr 5-7)
  • Lewensoriëntering (Gr.7)

charlene@jvrprim.co.za

Muller Joubert

Muller Joubert

NWT en Aardrykskunde

  • Aardrykskunde (Gr 6)
  • NW (Gr. 7)

muller@jvrprim.co.za

Magriet van Zyl

Magriet van Zyl

Bibliotekaresse

  • Biblioteek (Gr  1-6)
  • Suidooster skoolkoerant

magriet@jvrprim.co.za

Suzaan Burger

Suzaan Burger

Rekenaars

  • Rekenaars: (Gr.R-7)
  • Suidooster skoolkoerant
  • Webtuiste

suzaan@jvrprim.co.za

Rentia van der Merwe

Rentia van der Merwe

Kuns

  • Kuns (Gr 1-7)

rentia@jvrprim.co.za

Jana Nel

Jana Nel

Skeppende Kunste

  • Dans en Drama (Gr.4-7)

jana@jvrprim.co.za

Razelle Hanekom

Razelle Hanekom

Sportorganiseerder

sport@jvrprim.co.za

 

Zuki Pakama

Zuki Pakama

IsiXhosa

  • IsiXhosa (Gr 1-6)

zuki@jvrprim.co.za

Deon Pieterse

Deon Pieterse

L.O.

  • Vakhoof: L.O.
  • L.O. (Gr 1-7)

deon@jvrprim.co.za

Helecia Groenewald

Helecia Groenewald

Musiekhoof

  • Klavier, blokfluit, sang, teorie

helecia@jvrprim.co.za

Ben Reynecke

Ben Reynecke

Musiek

  • Klavier, blokfluit, sang, teorie

ben@jvrprim.co.za

Bernice Kruger

Bernice Kruger

Assistentonderwyser

bernice@jvrprim.co.za

Maricqe Roos

Maricqe Roos

Assistentonderwyser

maricqe@jvrprim.co.za

 

 

 

Claudia Josephus

Claudia Josephus

Assistent

claudia@jvrprim.co.za

 

 

Anike Goliath

Anike Goliath

Assistent

anike@jvrprim.co.za

 

 

Vicky Taljaardt

Vicky Taljaardt

OLSO

  • Leerderondersteuning (Gr 1-7)

vicky@jvrprim.co.za

Addisionele Dienste Personeel

Annet Wilke

Annet Wilke

Arbeidsterapeut

 wilke@jvrprim.co.za

Marike Badenhorst

Marike Badenhorst

Opvoedkundige Sielkundige

badenhorstmarike@gmail.com

Estelle Slabber

Estelle Slabber

Musiek

  • Klavier, blokfluit, teorie

Administratief

Marili Thomson

Marili Thomson

Finansiële bestuurder

marili@jvrprim.co.za

Jodene le Clus-Naylor

Jodene le Clus-Naylor

Administratiewe sekretaresse

admin@jvrprim.co.za

Adri Marais

Adri Marais

Ontvangs

ontvangs@jvrprim.co.za

 

 

 

Algemene Assistente

Hannes Muller

Hannes Muller

Terreinbestuurder

hannes@jvrprim.co.za

Mnr Steyn

Mnr Steyn

Busbestuurder

Sanna Molepo

Sanna Molepo

Terrein Assistent

Thembela Swartbooi

Thembela Swartbooi

Terrein Assistent

Putuma Mgengo

Putuma Mgengo

Terrein Assistent

Patrick Chadzuka

Patrick Chadzuka

Terrein Assistent

Eliam Kaunda

Eliam Kaunda

Terrein Assistent

Christopher Banda

Christopher Banda

Terrein Assistent

Philip Chimukuyu

Philip Chimukuyu

Sekuriteitswag

Matthews James Bita

Matthews James Bita

Sekuriteitswag

NASORG PERSONEEL

Madri Greyling

Madri Greyling

Hoof van Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

Dolinda Mfulo

Dolinda Mfulo

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

Anike Goliath

Anike Goliath

Nasorg Assistent

nasorg@jvrprim.co.za

Rose Chikwata

Rose Chikwata

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

Susan Oelofse

Susan Oelofse

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

Ursula Williams

Ursula Williams

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za