Hoof

Johan Oosthuizen

Johan Oosthuizen

Skoolhoof

jhoosthuizen@gmail.com

Kontak Besonderhede

021 423 4209  |   (f) 021 424 2375

Kloofstraat 52, Tuine, Kaapstad, 8001

Adjunk- en Departementshoofde

Marinda Brink

Marinda Brink

Adjunkhoof: Departementshoof/Tweede in bevel

marinda@jvrprim.co.za

Lucia de Jager

Lucia de Jager

Departementshoof: Intersenfase

  • Graad 6 (DJ)
  • Graadhoof (Gr.6)
  • Vakhoof: Afrikaans
  • Afrikaans (Gr.6)
  • PSW (Gr.6)

lucia@jvrprim.co.za

Benita Smit

Benita Smit

Departementshoof: Grondslagfase

  • Graad 1 (BS)

benita@jvrprim.co.za

Ander Onderwyspersoneel

Marianna Oosthuizen

Marianna Oosthuizen

Graad 1 (O)

marianna@jvrprim.co.za

Michelle Kellerman

Michelle Kellerman

Graad 1 (K)

michelle@jvrprim.co.za

 

 

Liezel Theron

Liezel Theron

Graad 1 (T)

  • Graadhoof

liezel@jvrprim.co.za

Heidré Ehlers

Heidré Ehlers

Graad 2 (E)

  • Graadhoof

heidre@jvrprim.co.za

Marlene Jooste

Marlene Jooste

Graad 2 (J)

marlene@jvrprim.co.za

Wanda van Zyl

Wanda van Zyl

Graad 2 (vZ)

wanda@jvrprim.co.za

Raché de Goede

Raché de Goede

Graad 3 (DG)

  • Graadhoof

rache@jvrprim.co.za

 

Lize-Mari Schultz

Lize-Mari Schultz

Graad 3 (S)

lizemari@jvrprim.co.za

Marianne Conradie

Marianne Conradie

Graad 4 (C)

  • Engels
  • Natuurwetenskappe en Tegnologie

marianne@jvrprim.co.za

 

Ischké Felix

Ischké Felix

Graad 4 (F)

  • Graadhoof (Gr.4)
  • Wiskunde
  • PSW

ischke@jvrprim.co.za

Nadia Meiring

Nadia Meiring

Graad 4 (M)

  • Afrikaans
  • SW

nadia@jvrprim.co.za

Warren Stoman

Warren Stoman

Graad 5 (S)

  • Wiskunde (Gr. 5)
  • Aardrykskunde (Gr. 5)

warren@jvrprim.co.za

 

 

Bi-bi Janse van Rensburg

Bi-bi Janse van Rensburg

Graad 5 (JVR)

  • Graadhoof (Gr.5)
  • Vakhoof (EBW & NW)
  • Gesk. (Gr.5)
  • EBW (Gr.7)

bibi@jvrprim.co.za

Shahneé Felix

Shahneé Felix

Graad 5 (F)

  • Afrikaans (Gr. 5)
  • NWT (Gr. 6)

shahnee@jvrprim.co.za

Andri Baird

Andri Baird

Graad 6 (B)

  • Wiskunde (Gr.6)
  • PSW (Gr.6)

andri@jvrprim.co.za

Mardry Kraftt Wright

Mardry Kraftt Wright

Graad 6 (W)

  • Vakhoof: PSW
  • Engels Huistaal (Gr.5-7)
  • Geskiedenis (Gr.6)
  • PSW (Gr.5)
    mardry@jvrprim.co.za
Marli Vermeulen

Marli Vermeulen

Graad 7 (V)

  • Graadhoof (Gr.7)
  • Vakhoof: SW & SK
  • Afrikaans (Gr.7)
  • Geskiedenis (Gr.7)
  • Aardrykskunde (Gr.7)

marli.k@jvrprim.co.za

Suné Alberts

Suné Alberts

Graad 7 (A)

  • Wiskunde
  • Tegnologie  (Gr .7)

sune@jvrprim.co.za

Charlene van Rooyen

Charlene van Rooyen

Graad 7 (VR)

  • Vakhoof: Engels
  • Engels Huistaal (Gr 5-7)
  • Lewensoriëntering (Gr.7)

charlene@jvrprim.co.za

Andre Lourens

Andre Lourens

L.O.

  • Vakhoof: L.O.
  • L.O. (Gr 1-7)

andre@jvrprim.co.za

Leon Hanekom

Leon Hanekom

Bestuurder: Fasiliteite, sport & tegnologie

  • Vakhoof: Wiskunde

leon@jvrprim.co.za

 

 

Magriet van Zyl

Magriet van Zyl

Bibliotekaresse

  • Biblioteek (Gr  1-6)
  • Suidooster skoolkoerant

magriet@jvrprim.co.za

Suzaan Burger

Suzaan Burger

Robotika & Kodering

  • Robotika & Kodering: (Gr.4-7)
  • Suidooster skoolkoerant
  • Webtuiste

suzaan@jvrprim.co.za

Maricqe Roos

Maricqe Roos

Robotika & Kodering, Internonderwyser

  • Robotika & Kodering: (Gr.R-3)

maricqe@jvrprim.co.za

 

Rentia van der Merwe

Rentia van der Merwe

Kuns

  • Kuns (Gr 1-7)

rentia@jvrprim.co.za

Michelle-Marie Niemand

Michelle-Marie Niemand

  • Engels Eerste Additionele Taal (Gr.5 & 7)
  • Aardrykskunde (Gr.6)
  • Natuurwetenskappe (Gr.7)

michellemarie@jvrprim.co.za

Jana Nel

Jana Nel

Skeppende Kunste

  • Dans en Drama (Gr.4-7)

jana@jvrprim.co.za

Razelle Hanekom

Razelle Hanekom

Sportbestuurder

  • Hoof van alle sportkodes

sport@jvrprim.co.za

Sharon Mabena

Sharon Mabena

IsiXhosa & Fase-intern

  • IsiXhosa (Gr 1-6)
  • Faseassistent

sharon@jvrprim.co.za

Helecia Groenewald

Helecia Groenewald

Musiekhoof

  • Klavier, blokfluit, sang, teorie

helecia@jvrprim.co.za

Ben Reynecke

Ben Reynecke

Musiek

  • Klavier, blokfluit, sang, teorie

ben@jvrprim.co.za

Claudia Josephus

Claudia Josephus

Assistentonderwyser

claudia@jvrprim.co.za

 

 

 

Anike Goliath

Anike Goliath

Internonderwyser

anike@jvrprim.co.za

Anja van der Merwe

Anja van der Merwe

Assistentonderwyser

anja@jvrprim.co.za

 

Marietjie de Kock

Marietjie de Kock

OLSO

  • Leerderondersteuning (Gr 1-7)

marietjie@jvrprim.co.za

Addisionele Dienste Personeel

Annet Wilke

Annet Wilke

Arbeidsterapeut

 wilke@jvrprim.co.za

Marike Badenhorst

Marike Badenhorst

Opvoedkundige Sielkundige

badenhorstmarike@gmail.com

Estelle Slabber

Estelle Slabber

Musiek

  • Klavier, blokfluit, teorie

Administratief

Marili Thomson

Marili Thomson

Finansiële bestuurder

marili@jvrprim.co.za

Jodene le Clus-Naylor

Jodene le Clus-Naylor

Personeelsake en Administrasie

admin@jvrprim.co.za

 

Adri Marais

Adri Marais

Ontvangs

ontvangs@jvrprim.co.za

 

 

 

Algemene Assistente

Hannes Muller

Hannes Muller

Terreinbestuurder

hannes@jvrprim.co.za

Mnr Steyn

Mnr Steyn

Busbestuurder

Sanna Molepo

Sanna Molepo

Terrein Assistent

Thembela Swartbooi

Thembela Swartbooi

Terrein Assistent

Putuma Mgengo

Putuma Mgengo

Terrein Assistent

Patrick Chadzuka

Patrick Chadzuka

Terrein Assistent

Eliam Kaunda

Eliam Kaunda

Terrein Assistent

Christopher Banda

Christopher Banda

Terrein Assistent

Philip Chimukuyu

Philip Chimukuyu

Sekuriteitswag

Matthews James Bita

Matthews James Bita

Sekuriteitswag

NASORG PERSONEEL

Madri Greyling

Madri Greyling

Hoof van Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

 

Dolinda Mfulo

Dolinda Mfulo

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

Anike Goliath

Anike Goliath

Nasorg Assistent

nasorg@jvrprim.co.za

Rose Chikwata

Rose Chikwata

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

 

Susan Oelofse

Susan Oelofse

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

 

Ursula Williams

Ursula Williams

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

 

SNOEPIE PERSONEEL

Beulah Matthews

Beulah Matthews

Snoepie

snoepie@jvrprim.co.za

Elana Jacobs

Elana Jacobs

Snoepie

snoepie@jvrprim.co.za