Hoof

NAAS BEETS

NAAS BEETS

Skoolhoof (vanaf 2021)

skoolhoof@jvrprim.co.za

Kontak Besonderhede

021 423 4209  |   (f) 021 424 2375

Kloofstraat 52, Tuine, Kaapstad, 8001

Adjunk- en Departementshoofde

Marinda Brink

Marinda Brink

Adjunkhoof: Departementshoof/Tweede in bevel

  • Vakhoof: NWT/NW & SK
  • Afrikaans (Gr.7)

marinda@jvrprim.co.za

Lucia de Jager

Lucia de Jager

Departementshoof: Intersenfase

  • Graad 6 (DJ)
  • Vakhoof: Afrikaans
  • Afrikaans (Gr.6)

lucia@jvrprim.co.za

Benita Smit

Benita Smit

Departementshoof: Grondslagfase

  • Graad 3 (BS)

benita@jvrprim.co.za

 

Ander Onderwyspersoneel

Liezel Theron

Liezel Theron

Graad 1 (T)

  • Graadhoof

liezel@jvrprim.co.za

Nicola Swanepoel

Nicola Swanepoel

Graad 1 (S)

nicola@jvrprim.co.za

 

Michelle Kellerman

Michelle Kellerman

Graad 1 (K)

michelle@jvrprim.co.za

Heidré Ehlers

Heidré Ehlers

Graad 2 (E)

  • Graadhoof

heidre@jvrprim.co.za

Marlene Jooste

Marlene Jooste

Graad 2 (J)

marlene@jvrprim.co.za

Wanda van Zyl

Wanda van Zyl

Graad 2 (vZ)

wanda@jvrprim.co.za

Raché de Goede

Raché de Goede

Graad 3 (DG)

  • Graadhoof

rache@jvrprim.co.za

 

Maricqe Coetzer

Maricqe Coetzer

Graad 3 (C)

maricqe@jvrprim.co.za

 

Ischké Felix

Ischké Felix

Graad 4 (F)

  • Graadhoof (Gr.4)
  • Wiskunde
  • PSW

ischke@jvrprim.co.za

Marianne Conradie

Marianne Conradie

Graad 4 (C)

  • Engels
  • Natuurwetenskappe en Tegnologie

marianne@jvrprim.co.za

Nadia Meiring

Nadia Meiring

Graad 4 (M)

  • Afrikaans
  • SW

nadia@jvrprim.co.za

Bi-bi Janse van Rensburg

Bi-bi Janse van Rensburg

Graad 5 (JVR)

  • Graadhoof (Gr.5)
  • Vakhoof (EBW & PSW)
  • NWT (Gr.5)
  • PSW (Gr.5)
  • EBW (Gr.7)

bibi@jvrprim.co.za

Warren Stoman

Warren Stoman

Graad 5 (S)

  • Wiskunde (Gr. 5)
  • Aardrykskunde (Gr. 5)

warren@jvrprim.co.za

 

 

Shahneé Felix

Shahneé Felix

Graad 5 (F)

  • Afrikaans (Gr. 5)
  • NWT (Gr. 6)

shahnee@jvrprim.co.za

Andri Baird

Andri Baird

Graad 6 (B)

  • Graadhoof (Gr.6)
  • Vakhoof: SW-Aardrykskunde
  • Wiskunde (Gr.6)
  • Aardrykskunde (Gr.6)

andri@jvrprim.co.za

Mardry Kraftt Wright

Mardry Kraftt Wright

Graad 6 (W)

  • Vakhoof: SW-Geskiedenis
  • Engels Huistaal (Gr.5-7)
  • Geskiedenis (Gr.5-6)

mardry@jvrprim.co.za

Charlene van Rooyen

Charlene van Rooyen

Graad 7 (VR)

  • Graadhoof (Gr.7)
  • Vakhoof: Engels
  • Engels Huistaal (Gr.5-7)
  • Lewensoriëntering (Gr.7)
  • Geskiedenis (Gr.7)

charlene@jvrprim.co.za

Izèl Storm

Izèl Storm

Graad 7 (S)

  • Engels FAL (Gr.5-6)
  • NW (Gr.7)
  • Aardrykskunde (Gr.7)
  • Hoof van leerderraad

izel@jvrprim.co.za

Suné Alberts

Suné Alberts

Graad 7 (A)

  • Engels (Gr.5 – 7)
  • Tegnologie (Gr.7)
  • Aardrykskunde (Gr.7)

sune@jvrprim.co.za

André Lourens

André Lourens

LO

  • Vakhoof: LO
  • LO (Gr 1-7)

andre@jvrprim.co.za

Leon Hanekom

Leon Hanekom

Bestuurder: Fasiliteite, sport & tegnologie

  • Vakhoof: Wiskunde
  • Wiskunde (Gr.7)

leon@jvrprim.co.za

Sharon Mabena

Sharon Mabena

isiXhosa & intersenfase assistent

  • isiXhosa (Gr 1-6)
  • Intersenfase assistent

sharon@jvrprim.co.za

Suzaan Burger

Suzaan Burger

Robotika & Kodering

  • Robotika & Kodering: (Gr.4-7)
  • Suidooster skoolkoerant
  • Webtuiste

suzaan@jvrprim.co.za

Anja Nauta

Anja Nauta

Robotika & Kodering, internonderwyser

  • Robotika & Kodering: (Gr.R-3)

anja@jvrprim.co.za

 

Rentia van der Merwe

Rentia van der Merwe

Kuns

  • Kuns (Gr 1-7)

rentia@jvrprim.co.za

Jana Nel

Jana Nel

Skeppende Kunste

  • SK: Dans en Drama (Gr.1-7)

jana@jvrprim.co.za

Helecia Groenewald

Helecia Groenewald

Musiekhoof

  • Klavier, blokfluit, sang, teorie

helecia@jvrprim.co.za

Ben Reynecke

Ben Reynecke

Musiek

  • Klavier, blokfluit, sang, teorie

ben@jvrprim.co.za

Estelle Slabber

Estelle Slabber

Musiek

  • Klavier, blokfluit, teorie
Razelle Hanekom

Razelle Hanekom

Sportbestuurder

  • Hoof van alle sportkodes

sport@jvrprim.co.za

Claudia Josephus

Claudia Josephus

Assistentonderwyser

claudia@jvrprim.co.za

Francelle Kruger

Francelle Kruger

Internonderwyser

francelle@jvrprim.co.za

 

 

Addisionele Dienste Personeel

Marietjie de Kock

Marietjie de Kock

Remediëring / Leerondersteuning

  • Remediëring / Leerondersteuning (Gr 1-7)

marietjie@jvrprim.co.za

Annet Wilke

Annet Wilke

Arbeidsterapeut

 wilke@jvrprim.co.za

Marike Badenhorst

Marike Badenhorst

Opvoedkundige Sielkundige

badenhorstmarike@gmail.com

Administratief

Christoff Bothma

Christoff Bothma

Finansiële bestuurder

finansies@jvrprim.co.za

 

Jodene le Clus-Naylor

Jodene le Clus-Naylor

Personeelsake en Administrasie

admin@jvrprim.co.za

Adri Marais

Adri Marais

Ontvangs

ontvangs@jvrprim.co.za

Algemene Assistente

Hannes Muller

Hannes Muller

Terreinbestuurder

hannes@jvrprim.co.za

Mnr Steyn

Mnr Steyn

Busbestuurder

Sanna Molepo

Sanna Molepo

Terrein Assistent

Thembela Swartbooi

Thembela Swartbooi

Terrein Assistent

Putuma Mgengo

Putuma Mgengo

Terrein Assistent

Patrick Chadzuka

Patrick Chadzuka

Terrein Assistent

Eliam Kaunda

Eliam Kaunda

Terrein Assistent

Christopher Banda

Christopher Banda

Terrein Assistent

Philip Chimukuyu

Philip Chimukuyu

Sekuriteitswag

Matthews James Bita

Matthews James Bita

Sekuriteitswag

NASORG PERSONEEL

Madri Greyling

Madri Greyling

Hoof van Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

 

Dolinda Mfulo

Dolinda Mfulo

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

Anike Goliath

Anike Goliath

Nasorg Assistent

nasorg@jvrprim.co.za

Susan Oelofse

Susan Oelofse

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

 

Ursula Williams

Ursula Williams

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

 

Felicity

Felicity

Nasorg

nasorg@jvrprim.co.za

SNOEPIE PERSONEEL

Beulah Matthews

Beulah Matthews

Snoepie

snoepie@jvrprim.co.za

Elana Jacobs

Elana Jacobs

Snoepie

snoepie@jvrprim.co.za