Hoof

Johan Oosthuizen

Johan Oosthuizen

Skoolhoof

jhoosthuizen@gmail.com

Kontak Besonderhede

021 423 4209  |   (f) 021 424 2375

Kloofstraat 52, Tuine, Kaapstad, 8001

Adjunk- en Departementshoofde

Marinda Brink

Marinda Brink

Adjunkhoof: Administrasie & Beleide

  • Graad 7 (B)
  • Vakhoof: Natuurwetenskappe en Tegnologie
  • Vakke: Afrikaans (Gr 7); Natuurwetenskappe (Gr 7)
marinda@jvrprim.co.za

JC Smit

JC Smit

Departementshoof Grondslagfase

  • Graad 3 (S) 
jc@jvrprim.co.za

Wanda van Zyl

Wanda van Zyl

Departementshoof

  • Graadhoof
  • Graad 2(vZ)
wanda@jvrprim.co.za

Ander Onderwyspersoneel

Marianna Oosthuizen

Marianna Oosthuizen

Graad 1(O)

  •  Graadhoof
marianna@jvrprim.co.za 

Maryke van Rooyen

Maryke van Rooyen

Graad 1 (vR)

marykevr@jvrprim.co.za

Nora Verster

Nora Verster

Graad 1 (V)

nora@jvrprim.co.za

Marlene Jooste

Marlene Jooste

Graad 2 (J)

marlene@jvrprim.co.za

Heidré Ehlers

Heidré Ehlers

Graad 2 (E)

heidre@jvrprim.co.za

Raché de Goede

Raché de Goede

Graad 3 (dG)

rache@jvrprim.co.za

Lize-Mari Schultz

Lize-Mari Schultz

Graad 3 (S)

  • Graadhoof
lizemari@jvrprim.co.za

Izel Storm

Izel Storm

Graad 4 (S)

  • Engels
  • Natuurwetenskappe en Tegnologie
izel@jvrprim.co.za

Ischke Felix

Ischke Felix

Graad 4 (F)

  • Wiskunde
  • SW
ischke@jvrprim.co.za

Trix van der Vyver

Trix van der Vyver

Graad 4 (vdV)

  • Afrikaans
  • Persoonlike en Sosiale Wetenskappe
trix@jvrprim.co.za

Theuns van der Bank

Theuns van der Bank

Graad 5 (vdB)

  • Vakhoof: Persoonlike en Sosiale Wetenskappe
  • Wiskunde (Gr 5)
  • Lewensoriëntering (Gr 7)
theuns@jvrprim.co.za

Bibi Stoffberg

Bibi Stoffberg

Graad 5 (S)

  • NWT, Gesk. en SK (Gr 5)
  • Gesk. (Gr 6)
  • EBW (Gr 7)
bibi@jvrprim.co.za

Timothy Lilly

Timothy Lilly

Graad 5 (L)

  • Vakhoof: SK
  • Aardrykskunde(Gr 5)
  • SK, Wisk.(Gr 6)
timothy@jvrprim.co.za

Nadia Stahmer

Nadia Stahmer

Vakonderwyser

  • Afrikaans (Gr 5); Geskiedenis (Gr 7)
nadia@jvrprim.co.za

Razelle Hanekom

Razelle Hanekom

Graad 6 (H)

  • Vakhoof: SW
  • NWT Wetenskap, Eng. (Gr 6)
  • Engels FAL (Gr 5)
razelle@jvrprim.co.za

Lucia de Jager

Lucia de Jager

Graad 6 (DJ)

  • Vakhoof: Afrikaans
  • Afr, PSW en SK(Gr 6)
lucia@jvrprim.co.za

Leon Hanekom

Leon Hanekom

Graad 7 (H)

  • Vakhoof: Wiskunde
  • Aard, Rekenaars(Gr 6)
  • Wisk, Rekenaars, Aard en SK (Gr 7)
leon@jvrprim.co.za

Charlene van Rooyen

Charlene van Rooyen

6 VR

  • Vakhoof: Engels
  • Engels Huistaal (Gr 4-7)
charlene@jvrprim.co.za

Mareli Boshoff

Mareli Boshoff

  • Engels Eerste Addisionele Taal (Gr 5-7)
  • PSW (Gr 5)
mareli@jvrprim.co.za

 

Magriet van Zyl

Magriet van Zyl

Bibliotekaresse

  • Biblioteek (Gr  1-6)
  • Suidooster skoolkoerant
magriet@jvrprim.co.za

 

 

 

Nwabisa Zantsi

Nwabisa Zantsi

IsiXhosa

  • IsiXhosa (Gr 1-6)

 

Deon Pieterse

Deon Pieterse

L.O. en Tegnologie

  • Tegnologie (Gr 7)
  • L.O. (Gr 1-7)
deon@jvrprim.co.za

Helecia Groenewald

Helecia Groenewald

Musiekhoof

  • Klavier, blokfluit, sang, teorie
helecia@jvrprim.co.za

Ben Reynecke

Ben Reynecke

Musiek

  • Klavier, blokfluit, sang, teorie
ben@jvrprim.co.za

Louise van Dyk

Louise van Dyk

Rekenaars

  • Rekenaars (gr1-5)
  • Suidooster skoolkoerant
  • Webtuiste
louisevd@jvrprim.co.za

Rentia van der Merwe

Rentia van der Merwe

Kuns

  • Kuns (Gr 1-7)
rentia@jvrprim.co.za

Vicky Taljaardt

Vicky Taljaardt

OLSO

  • Leerderondersteuning (Gr 1-7)
vicky@jvrprim.co.za

Suzaan Burger

Suzaan Burger

Assistent

suzaan@jvrprim.co.za

 

 

Claudia Josephus

Claudia Josephus

Assistent

claudia@jvrprim.co.za

 

 

Marcelle Stadler

Marcelle Stadler

Assistent

marcelle@jvrprim.co.za

 

 

Anike Goliath

Anike Goliath

Assistent

anike@jvrprim.co.za

 

 

Chris Paddock

Chris Paddock

Sportorganiseerder

chris@jvrprim.co.za

Addisionele Dienste Personeel

Annet Wilke

Annet Wilke

Arbeidsterapeut

 wilke@jvrprim.co.za

Marike Badenhorst

Marike Badenhorst

Opvoedkundige Sielkundige

badenhorstmarike@gmail.com

Hanlie Snyman

Hanlie Snyman

Opvoedkundige Sielkundige

 info@hanliesnyman.co.za

Estelle Slabber

Estelle Slabber

Musiek

  • Klavier, blokfluit, teorie
Nicolene van Rooyen

Nicolene van Rooyen

Musiek

  • Kitaar, klavier

 

Administratief

Marili Thomson

Marili Thomson

Finansiële bestuurder

marili@jvrprim.co.za

Jodene le Clus-Naylor

Jodene le Clus-Naylor

Administratiewe sekretaresse

admin@jvrprim.co.za

 

 

 

 

Adri Marais

Adri Marais

Ontvangs

ontvangs@jvrprim.co.za

 

 

 

Salomé Jordaan

Salomé Jordaan

IT spesialis

salome@jvrprim.co.za

 

 

 

Algemene Assistente

Hannes Muller

Hannes Muller

Terreinbestuurder

hannes@jvrprim.co.za

Mnr Steyn

Mnr Steyn

Busbestuurder

Rose Chikwata

Rose Chikwata

Terrein Assistent

Sanna Molepo

Sanna Molepo

Terrein Assistent

Thembela Swartbooi

Thembela Swartbooi

Terrein Assistent

Patrick Chadzuka

Patrick Chadzuka

Terrein Assistent

Eliam Kaunda

Eliam Kaunda

Terrein Assistent

Christopher Banda

Christopher Banda

Terrein Assistent

Philip Chimukuyu

Philip Chimukuyu

Sekuriteitswag

Matthews James Bita

Matthews James Bita

Sekuriteitswag

NASORG PERSONEEL

Veronica Sheperd

Veronica Sheperd

Hoof van Nasorg

veronica@jvrprim.co.za

Dolinda Mfulo

Dolinda Mfulo

Nasorg

Suzaan Burger

Suzaan Burger

Nasorg

suzaan@jvrprim.co.za

Tanya Vorster

Tanya Vorster

Nasorg

Anike Goliath

Anike Goliath

Nasorg Assistent

anike@jvrprim.co.za