Klik hier om die skool se dagboek by jou persoonlike kalender te voeg.

 

junie 2024

18jun00:0023:59Helene Slabbert (Onderwyser) verjaar

25jun00:0023:59Ilse-Marie Holtzhausen (Onderwyser) verjaar

30jun00:0023:59Shahnee Felix (Onderwyser) verjaar

Wys Meer

julie 2024

30jun00:0023:59Shahnee Felix (Onderwyser) verjaar

07jul(jul 7)00:0012(jul 12)23:59Tennistoer: Sun City

08jul00:0023:59Leon Hanekom (Onderwyser) verjaar

08jul00:0023:59Claudia Josephus (Assistent) verjaar

08jul08:0010:00Jan Kas heropen (Aanlyn en Winkel)

09jul00:0023:59Skool heropen

09jul00:0023:59Winter Buitemuurs begin

09jul07:4514:10Graad 5 Lead4Life

10jul07:4514:10Graad 4 Lead4Life

12jul00:0023:59Hokkie: Stellenbosch hokkiedag o.7 - o.9

12jul07:4514:00Graad 6 Lead4Life

13jul00:0023:59Hokkie: Stellenbosch hokkiedag o.10 - o.13

15jul00:0023:59Ouerbesoeke

16jul00:0023:59Ouerbesoeke

16jul07:4508:45Graad 7-Musiekkonsert

17jul00:0023:59Rugby & Netbal: Kenridge (WEG)

17jul00:0023:59Rugby: Kenridge (WEG) o.7-o.11

17jul00:0023:59Netbal: Kampsbaai (TUIS) o.7-o.13

19jul00:0023:59Mini Rugby: Laerskool Van RIebeeckstrand (o.7-o.9 Seuns)

19jul00:0023:59Netbal: B & C toernooi o.10 - o.13

19jul00:0023:59Netbal: B & C toernooi o.10 - o.13

19jul07:4509:10Toets: Afrikaans (gr. 5 en 7), Engels (gr. 4 en 6)

19jul14:1515:15Landloopwedloop: Sub-Zonal Champs @ Sun Valley

22jul00:0023:59Ischke Felix (Onderwyser) verjaar

22jul00:0023:59Netbal: Tableview (TUIS) o.7-o.13

22jul18:0020:00Tafelberg Koorfees by Groote Kerk (Junior en Senior Koor)

24jul00:0023:59Rugby: Milnerton (TUIS) o.7-o.13

26jul00:0023:59Hokkie: Curro Langebaan (WEG)

26jul07:4509:10Toets: Afrikaans (gr. 4 en 6), Engels (gr. 5 en 7)

26jul07:4514:00Sivvies

26jul14:1515:15Landloopwedloop: Zonal Champs @ Rockland

27jul00:0023:59Rugby & Netbal: Langebaan (WEG)

27jul00:0023:59Rugby & Netbal: Langebaan (WEG)

30jul00:0023:59Hannes Muller (Terrein) verjaar

31jul00:0023:59Rugby: Goodwood (TUIS)

31jul00:0023:59Netbal: Kenridge (WEG) o.7-o.13

Wys Meer

augustus 2024

31jul00:0023:59Rugby: Goodwood (TUIS)

31jul00:0023:59Netbal: Kenridge (WEG) o.7-o.13

02aug00:0023:59Bring-en-Raai (Quiz-aand)

02aug07:4509:10Toets: Wiskunde

03aug00:0023:59Mini Netbal- en Rugbydag: o.7 - o.9

05aug12:4513:45Gr. 7 NW-instappie

06aug18:3020:30JanneMANNE saam met HS JvR en Jak de Priester

07aug00:0023:59Rugby: Brackenfell (WEG) o.7-o.13

07aug00:0023:59Netbal: Brackenfell (WEG) o.7-o.13

09aug00:0023:59Nasionale Vrouedag

10aug00:0023:59Landloopwedloop: Cape Metro Champs

16aug(aug 16)00:0017(aug 17)23:59Interskole

16aug(aug 16)00:0017(aug 17)23:59Interskole (TUIS)

18aug00:0023:59Beulah Matthews (Snoepie) verjaar

19aug18:0019:00Beheerraadvergadering

21aug00:0023:59Netbal: St Cyprians (WEG) o.9-o.13

23aug00:0023:59Netbal: o.7-o.9 Toernooi Laerskool Tableview (WEG)

24aug00:0023:59Ben Reynecke (Musiek) verjaar

24aug00:0023:59J.W.G Sportfees: Netbal toernooi by Laerskool Brackenfell o.13A

24aug00:0023:59Rugby: Koos-Sadie (TUIS) o.7-o.13

28aug00:0023:59Anika le Roux (Onderwyser) verjaar

30aug00:0023:59Winter buitemuurs eindig

30aug01sepWelgemoed naweek

30aug07:4514:00Sivvies

31aug00:0023:59Phillip Chimukuyu (Sekuriteit) verjaar

31aug00:0023:59Landloopwedloop: Wes-Kaap Champs

Wys Meer

september 2024

30aug01sepWelgemoed naweek

31aug00:0023:59Phillip Chimukuyu (Sekuriteit) verjaar

31aug00:0023:59Landloopwedloop: Wes-Kaap Champs

02sep00:0023:59Somer Buitemuurs begin

02sep19:0020:30Konsert

03sep00:0023:59Sanna Molepo (Terrein) verjaar

04sep00:0023:59Patrick Chadzuka (Terrein) verjaar

04sep19:0020:30Konsert

05sep19:0020:30Konsert

06sep00:0023:59Somer Buitemuurs eindig

07sep00:0023:59Tina Fourie (Spelterapeut) verjaar

08sep00:0023:59Dolinda Mfulo (Nasorg) verjaar

09sep19:0020:30Konsert

11sep19:0020:30Konsert

12sep00:0023:59Mini-Krieket: Laerskool Van Riebeeckstrand (WEG)

12sep19:0020:30Konsert

16sep08:0013:00Tennisspan-uitspele

16sep18:0020:00Beheerraad Begrotingsvergadering

17sep08:0013:00Tennisspan-uitspele

19sep00:0023:59Markdag

19sep07:4514:00Sivvies

20sep00:0023:59Heidre Ehlers (Onderwyser) verjaar

20sep00:0023:59Skool Sluit

20sep00:0023:59Sivvies

27sep00:0023:59Lucia de Jager (Onderwyser) verjaar

27sep(sep 27)00:0028(sep 28)23:59Landloopwedloop: SA Champs in Kimberley

Wys Meer

oktober 2024

01okt00:0023:59Sharon Mabena (Onderwyser) verjaar

01okt00:0023:59Skool heropen

01okt00:0023:59Somer buitemuurs begin

03okt07:4514:10Graad 6 Lead4Life

04okt00:0023:59Ouma- en Oupadag

05okt00:0023:59Liesel Hammond (Finansies) verjaar

06okt00:0023:59Marinda Brink (Onderwyser) verjaar

09okt00:0023:59Christopher Banda (Terrein) verjaar

09okt00:0023:59Weskus Koorfees (Junior en Senior kore)

09okt00:0023:59Lize Terblanche (Onderwyser) verjaar

11okt00:0023:59Skaak: Toernooi Laerskool Panorama (WEG)

11okt07:4509:10Toets: Afrikaans (gr. 4 en 6), Engels (gr. 5 en 7)

12okt00:0023:59Tennis: 1ste Span Toernooi Laerskool Welgemoed (WEG)

12okt00:0023:59Senior en Junior Kooroptrede: Pleziermarkt, HS JvR

14okt(okt 14)00:0018(okt 18)23:59Kultuurweek

18okt07:4509:10Toets: Afrikaans (gr. 5 en 7), Engels (gr. 4 en 6)

21okt18:0019:00Beheerraadvergadering

24okt11:0012:00Sosiale Media deur Carla de Beer (gr. 5-7)

24okt19:0020:00Sosiale Media deur Carla de Beer (Ouers)

25okt07:4509:10Toets: Wiskunde (gr. 4-7)

25okt07:4514:00Sivvies

26okt00:0023:59Tennis: 1ste Span Toernooi Curro Brackenfell (WEG)

28okt00:0023:59Nicola Potter (Onderwyser) verjaar

Wys Meer

november 2024

01nov00:0023:59Graad 1 Piekniek

01nov00:0023:59Rashard Fuller (Sportorganiseerder) verjaar

01nov00:0023:59Atletiek: Velditems

02nov00:0023:59Madri Greyling (Nasorg) verjaar

02nov00:0023:59Atletiek: Baanitems

04nov18:0019:00Begrotingsvergadering met ouers

04nov18:0019:00Begrotingsvergadering met ouers

05nov00:0023:59Michelle Compion (Onderwyser) verjaar

11nov18:0019:00Beheerraadvergadering

13nov00:0023:59Eksamen begin vir Graad 7

14nov00:0023:59Eksamen begin vir graad 7

15nov00:0023:59Eksamen begin vir Graad 4 - 6

18nov00:0023:59Eksamen begin vir graad 4 - 7

20nov00:0023:59Raché Turner (Onderwyser) verjaar

26nov00:0023:59Eksamen eindig

27nov00:0023:59Eksamen eindig

28nov00:0023:59Carols by Candlelight

29nov07:4514:00Sivvies

Wys Meer

desember 2024

02des00:0023:59Graad 1-Prysuitdeling

02des00:0023:59Graad 2-Prysuitdeling

02des00:0023:59Graad 3-Prysuitdeling

03des00:0023:59Graad 4-Prysuitdeling

03des00:0023:59Graad 5-Prysuitdeling

05des00:0023:59Graad 6-Prysuitdeling

05des00:0023:59Graad 7-Prysuitdeling

05des00:0023:59Graad 7-Sokkie

09des00:0023:59Graad 7-afskeid

10des00:0023:59Sivvies

10des00:0023:59Graad 7-Afskeid

11des00:0023:59Skool sluit

11des00:0023:59Sivvies

13des00:0023:59Skool sluit vir onderwysers

20des00:0023:59Rentia van der Merwe (Onderwyser) verjaar

21des00:0023:59Marianne Conradie (Onderwyser) verjaar

Wys Meer

januarie 2025

06jan00:0023:59Andri de Villiers (Onderwyser) verjaar

14jan00:0023:59Estelle Slabber (Musiek) verjaar

17jan00:0023:59Jodene le Clus-Naylor (Admin) verjaar

26jan00:0023:59Susan Oelofse (Nasorg) verjaar

28jan00:0023:59Naas Beets (Skoolhoof) verjaar

Wys Meer

februarie 2025

04feb00:0023:59Putuma Mgengo (Terrein) verjaar

07feb00:0023:59Suné Swanepoel (Onderwyser) verjaar

12feb00:0023:59Thembela Swartbooi (Terrein) verjaar

23feb00:0023:59Liza Malherbe (Internonderwyser) verjaar

27feb00:0023:59Adri Marais (Admin) verjaar

Wys Meer

maart 2025

03mrt00:0023:59Eliam Kaunda (Terrein) verjaar

09mrt00:0023:59Marike Badenhorst (Sielkundige) verjaar

23mrt00:0023:59Charmlynn Hendricks (Assistent) verjaar

Wys Meer

april 2025

06apr00:0023:59Felicity Beerwinkel (Nasorg) verjaar

08apr00:0023:59Jana Nel (Onderwyser) verjaar

09apr00:0023:59Marlize ter Borg (Onderwyser) verjaar

Wys Meer

Skoolkwartale

2024 SKOOLKALENDER
Kwartaal Open Sluit
1ste 17 Jan. 2024 20 Mrt. 2024
2de 3 Apr. 2024 14 Jun. 2024
3de 9 Jul. 2024 20 Sept. 2024
4de 1 Okt. 2024 13 Des. 2024
2025 SKOOLKALENDER
Kwartaal Open Sluit
1ste 15 Jan. 2025 28 Mrt. 2025
2de 8 Apr. 2025 27 Jun. 2025
3de 22 Jul. 2025 3 Okt. 2025
4de 13 Okt. 2025 12 Des. 2025