Klik hier om die skool se dagboek by jou persoonlike kalender te voeg.

 

desember 2019

06desHeeldagSkool sluit vir onderwysers

14desHeeldagMarius Steyn (Terrein) verjaar

16desHeeldagVersoeningsdag

18desHeeldagWanda van Zyl (Juffrou) verjaar

20desHeeldagRentia van der Merwe (Juffrou) verjaar

21desHeeldagMarianne van der Westhuizen (Juffrou) verjaar

25desHeeldagKersdag

26desHeeldagWelwillendheidsdag

31desHeeldagJohan Oosthuizen (Skoolhoof) verjaar

januarie 2020

11janHeeldagTweekamp: Liga 5

13janHeeldagSkool heropen vir onderwysers

15janHeeldagSkool heropen vir leerders

18janHeeldagTweekamp: Liga 6

18jan08:0014:00Leerderraad Lead4Life

20janHeeldagBuitemuurse program begin

21janHeeldagMenseregtedag

24janHeeldagToets: Gr.4 & 6 Afrikaans, Gr.5 & 7 Engels

27jan17:3018:30Beheerraadvergadering 17:30

29janHeeldagHerwinning: Sivvies

30janHeeldagBekendstellingsvergadering (slegs ouers)

31janHeeldagToets: Gr.4 & 6 Engels, Gr.5 & 7 Afrikaans

februarie 2020

01febHeeldagTweekamp: Inter-provinsiale byeenkoms

07febHeeldagKlasbraai

07febHeeldagToets: Gr.4 - 7 Wiskunde

07feb20:0022:30Tennis: Nadal vs Federer

11febHeeldagMense van Kaapstad - Ryan Sandes

14febHeeldag28Swemgala: Gr 4-7

14febHeeldagKrieket: Hugo Rust Mini Krieket toernooi

15febHeeldagTweekamp: Liga 7

18febHeeldagToets: Gr.5 Aardrykskunde assessering

19febHeeldag21Gr.5 SOS-kamp

20febHeeldagAtletiek: Distrik Sentraal byeenkoms

21febHeeldagGr.4 studiemetodes sessie 1

21febHeeldagSwemgala: Gr 1 -3

21febHeeldagGr.1-3 Swemgala

21feb(feb 21)20:0014(feb 14)21:00Toets: Gr.4 - Gr.7 NW

22febHeeldagNetbal: WPNA Kliniek

22febHeeldagTweekamp Kampioenskappe

26febHeeldagHerwinning sivvies

27febHeeldag30janKreatiewe skryfwerk opleiding Gr.R-7

28febHeeldag21Toets: Gr.4, 6 & 7 Aardrykskunde assessering

29febHeeldagAtletiek: WP byeenkoms

maart 2020

05mrtHeeldagSwem: Table View Gala

06mrtHeeldagSomersokkie

06mrtHeeldagToets: Gr.4 - 6 Geskiedenis assessering, Gr.7 EBW

11mrtHeeldagToets: Gr.7 Tegnologie

12mrtHeeldagElevate werkswinkel Gr.6 & 7 ouers 18:30

12mrtHeeldag13Lapa-uitgewers boekverkoping

13mrtHeeldagGr.6 Lead4Life

16mrt08:0013:00Gr 5 studiemetodes

17mrt08:0013:00Gr.6 Elevate Studiemetodes 08:00 - 09:15

17mrt(mrt 17)08:0018(mrt 18)14:00Gr.7 Elevate Studiemetodes 09:30 - 10:45

19mrt12:0012:45Markdag

19mrt13:0014:00Skool sluit om Gr.1-3) en 13:15 (Gr.4-7)

20mrtHeeldagSkool sluit

20mrtHeeldag21Tweekamp: SA kampioenskappe

20mrtHeeldag26Oranjeriviertoer

31mrtHeeldagSkool heropen

april 2020

01aprHeeldag03Gr.6 Kamp

01aprHeeldag04Netbal: Kring proewe (finale datum tbc)

03aprHeeldagGr.4 studiemetodes sessie 2

04aprHeeldag18Kaperjolle

06aprHeeldagBuitemuurs begin

06aprHeeldagNetbal: Inter-Kring proewe

07apr(apr 7)15:0002(apr 2)19:00Ouerbesoeke Gr.4-7

08aprHeeldagNetbal: Distrik Noord proewe

10aprHeeldagGoeie Vrydag

13aprHeeldagGesinsdag

14aprHeeldagNetbal: Inter-Distrik proewe

18aprHeeldagNetbal: Finale CTPSN proewe O/13

21aprHeeldagNetbal: Top Schools Noord uitspeel ronde

25aprHeeldagNetbal: Finale CTPSN proewe O/11 & O/12

27aprHeeldagVryheidsdag

mei 2020

01meiHeeldagWerkersdag

04meiHeeldagOppie Tong Af - Openbare optrede kompetisie

06meiHeeldag08Gr.7 Kamp

07meiHeeldagNetbal: Fair Cape O/9 toernooi (WEG)

08meiHeeldagNetbal: Fair Cape O/8 toernooi (WEG)

08meiHeeldag09Netbal: Wes-Kaap proewe O/12 & O/13

09meiHeeldagNetbal: Fair Cape O/7 toernooi (WEG)

15meiHeeldag16Netbal: CTPSN Top Schools finale proewe O/12 & O/13

16meiHeeldagVeiling

22meiHeeldagBuitemuurs eindig

23meiHeeldagDriehoekige Sportdag (WEG)

25meiHeeldagGr.7 Eksamen begin

25mei13:0014:00Skool sluit om 13:00 (Gr.1-3) en 13:15 (Gr.4-7)

26meiHeeldagGr.4 - 6 Eksamen begin

29meiHeeldag30Netbal: Wes-Kaap Top Schools Kompetisie

junie 2020

04junHeeldagEksamen eindig

08junHeeldagGr 6: Lead4Life

10junHeeldagMnr. Oosthuizen afskeid (leerders)

11jun11:4512:30Markdag 11:45 - 12:30

11jun12:4513:45Skool sluit Gr.1-3) en 13:00 (Gr.4-7)

16junHeeldagJeugdag

julie 2020

08jul15:0019:00Ouerbesoeke Gr.4-7 15:00 - 19:00

10julHeeldagGr 4: Lead4Life

13julHeeldagBuitemuurse begin

15julHeeldagGr 5: Lead4Life

17julHeeldagGr 7: Lead4Life

17julHeeldagQuiz-aand

24julHeeldagHokkie: Bastion Mini-Hokkietoernooi O/9 - O/10

24julHeeldag25Netbal: SASN Top Schools kompetisie

25julHeeldagHokkie: Bastion Hokkietoernooi O/11 - O/13

augustus 2020

09augHeeldagNasionale vrouedag

10augHeeldagVakansiedag

14augHeeldagSkaak: Paarl Primêre Seunskool Toernooi

15augHeeldagSportdag: Dirkie Uys

26augHeeldagHokkie: O/9 Seuns Durbanville Voorbereiding Toernooi (WEG)

27augHeeldag28Oupa- en oupadag

27augHeeldagHokkie: O/9 Dogters Durbanville Voorbereiding Toernooi (WEG)

29augHeeldagRugby & netbal: Elto Towers 7's Toernooi

september 2020

05sepHeeldagNetbal: CTPSN Liga-finale

07sepHeeldag11Akademiese Spele week

10sepHeeldagMelkbos - Wiskundekompetisie

11sepHeeldagLeerder Quiz-aand

11sepHeeldag12Tennis: Paarl Primêre seunskool O/11 Toernooi (WEG)

24sepHeeldagErfenisdag

oktober 2020

16oktHeeldagAtletiek: Bredasdorp Top 10

24oktHeeldagKrieket: KFC Mini-Krieket Sportdag

november 2020

03novHeeldagGr.4 (2021) Ouerinligtingsessie 18:30

05novHeeldagGr.7 (2021) Ouerinligtingsessie 18:30

06novHeeldagBuitemuurs eindig vir Gr

06novHeeldagKrieket: DayNight Mini-Krieket Toernooi (WEG)

09novHeeldagEksamen begin Gr.7

11novHeeldagEksamen begin Gr.4 - 6

18novHeeldagGr.1-3 Prysuitdeling

23novHeeldagAtletiek: Velditems O/ 10 tot Ope soos vir 2021

24novHeeldagGr.4 & 5 Prysuitdeling 19:00

25novHeeldagAtletiek: Baanitems Gr R- 7

26novHeeldagGr.6 & 7 Prysuitdeling 19:00

29novHeeldag01desGr.7-afskeid

Skoolkwartale

2019 SKOOLKALENDER
Kwartaal Open Sluit
1ste 09 Jan. 2019 15 Mrt. 2019
2de 02 Apr. 2019 14 Jun. 2019
3de 09 Jul. 2019 20 Sep. 2019
4de 01 Okt. 2019 04 Des. 2019