Category: Nuusbrief

Nuusbrief van 11 Oktober 2019

  Laerskool Jan van Riebeeck Nuus Liewe Ouers, Datums Saterdag, 12 Oktober 2019 Elana Jacobs (Snoepie) verjaar Saterdag, 12 Oktober 2019 Groote Kerk Kermis Saterdag, 12 Oktober 2019 Tweekamp: Liga 2 (WEG) Maandag, 14...

Lees Verder

Nuusbrief van 20 September 2019

Laerskool Jan van Riebeeck Nuus Liewe Ouers,Datums Vrydag, 20 September 2019    Skool sluit 10:30Vrydag, 20 September 2019    Heidre Ehlers (Juffrou) verjaar  Dinsdag, 24 September 2019  ...

Lees Verder

Nuusbrief van 13 September 2019

  Laerskool Jan van Riebeeck Nuus Liewe Ouers, Datums Saterdag, 14 September 2019 Tweekamp: Liga 1 (WEG) (Stellenberg H/S) Donderdag, 19 September 2019 Marli Klynsmith (Juffrou) verjaar Donderdag, 19 September 2019 Gratis...

Lees Verder

Nuusbrief van 6 September 2019

  Laerskool Jan van Riebeeck Nuus Liewe Ouers, Datums Vrydag, 6 September 2019 Loslitdag (Tema: “Time to Shine”) Vrydag, 6 September 2019 Tennis: O/11 Paarl Boys Toernooi, WEG Saterdag, 7 September 2019 Wow...

Lees Verder

Nuusbrief van 30 Augustus 2019

  Laerskool Jan van Riebeeck Nuus Liewe Ouers, Datums Vrydag, 30 Augustus 2019 Skaak: Wes-Kaap Top Skole Saterdag, 31 Augustus 2019 Phillip Chimukuyu (Terrein) verjaar Saterdag, 31 Augustus 2019 Rugby: Sewes Toernooi (Tuis)...

Lees Verder
Loading

Ander Nuus

Landloop Sun Valley: 12 Augustus

Die 4de wedloop word Vrydag deur Sun Valley aangebied. Sien die onderstaande inligting en voltooi asb. die Google form indien jou kind /ers wil deelneem. PLEK: Sun Valley Primêr, Vishoek VERTREKTYD:  14:00 TERUG BY SKOOL:  ...

augustus

10aug07:1507:45Jannies vir Jesus

10aug13:1518:30Netbal: o.10 - o.13 Kenridge (WEG)

10aug13:1518:30Rugby: o/7 - o/13 teen Curro Durbanville (WEG)

11aug14:1517:30Hokkiewedstryde: Fanie Theron en Parkland's College (WEG)

12aug08:0009:10Toets: Wiskunde

12aug13:3017:00Landloop: Sun Valley

12aug14:3015:30Skaak: Vriendskaplike wedstryd, Weizmann (WEG)

12aug14:3015:30Skaak: Liga-wedstryd, Duitse Skool (TUIS)

13aug00:0023:59Eisteddfod: Klavier

15aug13:1518:30Netbal: C-spanne vs. Vredekloof (WEG)

17aug07:1507:45Jannies vir Jesus

17aug13:1518:30Netbal: teen Welgemoed (WEG)

Wys Meer

september

02sep00:0023:59Loslitdag

02sep00:0023:59Skaak: teen Highlands (WEG)

02sepHeeldagLiezel Theron (Onderwyser) verjaar

02sep00:0023:59Toets: Aardrykskunde

03sep00:0023:59Vrouedag

03sepHeeldagSanna Molepo (Terrein) verjaar

03sep00:0023:59Landloop: WP-skole kompetisie

03sep00:0023:59Rugby: Mikro 7's toernooi (WEG)

04sepHeeldagPatrick Chadzuka (Terrein) verjaar

05sep(sep 5)00:0009(sep 9)23:59Grondslagfase assesserings week 1

07sepHeeldagTina Fourie (Spelterapeut) verjaar

07sep07:1507:45Jannies vir Jesus

Wys Meer

oktober

01oktHeeldagSharon Mabena (Onderwyser) verjaar

05okt00:0023:59Liesel Hammond (Finansies) verjaar

06oktHeeldagMarinda Brink (Onderwyser) verjaar

09oktHeeldagBibi Janse van Rensburg (Onderwyser) verjaar

09oktHeeldagChristopher Banda (Terrein) verjaar

09oktHeeldagSuzaan Burger (Onderwyser) verjaar

11okt00:0023:59Skool heropen

13oktHeeldagLead4Life Gr.6

14okt00:0023:59Ouma & Oupa dag

14okt(okt 14)00:0015(okt 15)23:59Tennis: Mikro KFC Tennistoernooi (WEG)

15okt00:0023:59Netbal en Rugby: o/12 Fast five en 10's toernooi (WEG)

17okt00:0023:59Somerbuitemuurs begin

Wys Meer

november

02nov00:0023:59Madri Greyling (Nasorg) verjaar

04nov12:0019:00LJvR Gholfdag

05nov00:0023:59Michelle Compion (Onderwyser) verjaar

05nov00:0023:59Razelle Hanekom (Sport) verjaar

08nov00:0023:59Graad 8-Inligtingsaand by HSJvR

11nov00:0023:59Krieket: Durbanville Prep Mini-Krieket Toernooi

17nov00:0023:59Somerbuitemuurs eindig

18nov00:0023:59Eksamen begin vir Gr.7

20nov00:0023:59Raché Turner (Onderwyser) verjaar

21nov(nov 21)00:0025(nov 25)23:59Grondslagfase assessering week 1

24nov00:0023:59Eksamen begin vir Gr.4 - 6

25nov00:0023:59Sivvies

Wys Meer

desember

28nov01desGrondslagfase assesserings week 2

01des00:0023:59Eksamen eindig

05des00:0023:59Prysuitdeling

06des00:0023:59Prysuitdeling Gr.4 & 5

07des00:0023:59Atletiek: Velditems

08des00:0023:59Prysuitdeling Gr.6 & 7

09des00:0023:59Atletiek: Baanitems

13des00:0023:59Sivvies

13des00:0023:59Gr.7-afskeid

14des00:0023:59Sivvies

14des00:0023:59Skool sluit vir leerders

15des00:0023:59Skool sluit vir onderwysers

Wys Meer

januarie

06jan00:0023:59Andri de Villiers (Onderwyser) verjaar

14jan00:0023:59Estelle Slabber (Musiek) verjaar

16jan00:0023:59Skool open vir onderwysers

17jan00:0023:59Jodene le Clus-Naylor (Admin) verjaar

18jan00:0023:59Skool open vir leerders

26jan00:0023:59Susan Oelofse (Nasorg) verjaar

28jan00:0023:59Suné Alberts (Onderwyser) verjaar

28jan00:0023:59Naas Beets (Skoolhoof) verjaar

februarie

04feb00:0023:59Putuma Mgengo (Terrein) verjaar

12feb00:0023:59Thembela Swartbooi (Terrein) verjaar

27feb00:0023:59Adri Marais (Admin) verjaar

maart

03mrt00:0023:59Eliam Kaunda (Terrein) verjaar

09mrt00:0023:59Marike Badenhorst (Sielkundige) verjaar

14mrtHeeldagLeandri Olivier (Assistent) verjaar

20mrt00:0023:59Skole vakansiedag

21mrt00:0023:59Anja Nauta (Onderwyser) verjaar

21mrt00:0023:59Menseregtedag

31mrt00:0023:59Skool sluit

april

01apr00:0005(apr 5)23:59Oranjerivierroei: Voorlopige datums

04apr00:0023:59Benita Smit (Onderwyser) verjaar

05apr00:0023:59Warren Stoman (Onderwyser) verjaar

07apr00:0023:59Goeie Vrydag

08apr00:0023:59Jana Nel (Onderwyser) verjaar

09apr00:0023:59Marlize ter Borg (Onderwyser) verjaar

10apr00:0023:59Familiedag

12apr00:0023:59Skool heropen

18apr00:0023:59Mardry Wright (Onderwyser) verjaar

21apr00:0023:59Annet Wilke (Terapeut) verjaar

21apr00:0023:59Marietjie de Kock (OLSO) verjaar

27apr00:0023:59Vryheidsdag

Wys Meer

mei

01meiHeeldagWerkersdag

02mei00:0023:59Annemie Gerber (Onderwyser) verjaar

03mei00:0023:59Ursula Williams (Nasorg) verjaar

05mei00:0023:59Helecia Groenewald (Musiek) verjaar

24mei00:0023:59Andre Lourens (Onderwyser) verjaar

29mei00:0023:59Izel Storm (Onderwyser) verjaar

31mei00:0023:59Charlene van Rooyen (Onderwyser) verjaar

junie

02jun00:0023:59Maricqe Coetzer (Onderwyser) verjaar

14jun00:0023:59Matthews Kamanga (Sekuriteit) verjaar

16jun00:0023:59Jeugdag

18jun00:0023:59Helene Slabbert (Onderwyser) verjaar

23jun00:0023:59Skool sluit

30jun00:0023:59Shahnee Felix (Onderwyser) verjaar

julie

08jul00:0023:59Leon Hanekom (Onderwyser) verjaar

08jul00:0023:59Claudia Josephus (Assistent) verjaar

18jul00:0023:59Skool heropen

22jul00:0023:59Ischke Felix (Onderwyser) verjaar

30jul00:0023:59Hannes Muller (Terrein) verjaar