Category: Sport

/ Nuus, Sport
Ons spring in kwartaal 3 onmiddellik weg met sport op Dinsdag, 19 Julie. Ons poog om soveel moontlik papier te spaar en gaan nie hierdie kwartaal ‘n harde kopie van die buitemuurseprogam en datums in leerders se rapporte plaas nie. Volg die SKAKEL vir die buitemuurseprogram en belangrike datums op die skool se webtuiste of kliek op die voorskou foto’s hieronder.

Sportprogram Kwartaal 3

Belangrike sportdatums

/ Nuus, Sport
Alle atletiek- en o.13-kriekethempies wat aan die begin van die jaar by die sportkantoor uitgeteken is, moet asb. ingehandig word.
/ Landloop, Nuus, Sport
Indien daar enige ouer/s is wat moontlik vir ons in die derde kwartaal met landloopafrigting kan help, kontak asb. die sportkantoor (sport@jvrprim.co.za). Die winter buitemuurseprogram begin op 19 Julie en eindig op 9 September. Oefeninge vind op Dinsdae 14:30 – 15:30 op die Conradieveld plaas. Ons het ‘n onderwyser wat die atlete op Vrydae na die byeenkomste sal vergesel so die afrigter hoef dit nie by te woon nie.
/ Nuus, Sport

Johannes Mouton (gr. 4) en Chrystal Conradie (gr. 6) het albei ‘n oranje belt in karate en is leerlinge by die Kyokushin Dojo in Kaapstad. Hulle het Saterdag, 21 Mei 2022, aan die Wes-Kaap Kyokushinkai Karate Kampioenskap by die Wynberg Militêre Basis deelgeneem – die eerste een sedert die aanvang van Covid. Johannes het aan die Kata-afdeling deelgeneem, en hy en Chrystal het beide aan die semi-kontak en volle-kontak afdelings deelgeneem. Johannes het ‘n silwer medalje en Chrystal ‘n brons medalje in die volle-kontak afdeling verwerf. Dit was ‘n lang en senutergende dag, maar ons is trots op ons Jannies wat so kalm en gefokus gebly het!

/ Nuus, Sport

Die volgende kinders het die afgelope naweek aan die Wes-Kaapse vlak 1 tot 3 Distrikproewe deelgeneem.

Vlak 1
Lula Joubert – silwer
Amelie van der Walt – goud
Isabella Malan – silwer
Klara Jansen van Vuuren – silwer

Vlak 3
Sarah Roff – silwer

Baie geluk met julle mooi prestasies!

/ Rugby, Sport, Sportuitslae

Saterdag, 28 Mei, het ons Hoërskool Porterville se o.11 en o.13-rugbyspanne ontvang en onthaal by die Conradieveld. Al was die weer effens koel was die rugby en die braaivleisvuur beslis vuurwarm.

o.11 wen 26-19
o.13 verloor 34-17

Baie dankie aan almal wat hierdie heerlike dag moontlik gemaak het.

/ Rugby, Sport

SPANNE:
0/11 en O/13

FORMAAT:
0/11 A (15-a-side)
O/13 A (15 -a-side)

PLEK: Conradieveld

TYD: 09:00

SPORTDRAG:
• RUGBYTRUI EN BLOUBROEK
• Skoolsweetpak (gemerk)
• Indien spelers ‘n sweetpak dra moet hulle tekkies dra

REëLINGS:

Die eerste wedstryd begin om 09:00 (0/11’s) gevolg deur die 0/13’s.
Na die afloop van die twee wedstryde ontvang elke speler ‘n worsrol en koeldrank.
Alle verigtinge sal om 11:30 voltooid wees.

Slegs spelers wat op die onderstaande lyste verskyn, speel Saterdag. Net hierdie leerders se ouers moet asb die vorm voltooi.

0/11’s

1.Ben Schoeman
2.Rudi Badenhorst
3. Conrad Slabber
4. Carter Schoeman
5. Nicolas Marais
6. Samuel Marais
7.Ben Esterhuizen
8. Frank van der Walt

9. Phumi Salimani
10. Ruben Eksteen
11. Leo Conradie
12. Nils le Roux
13. Delmar Benecke
14. Aswhin Laban
15. Riano Goliath

16.Adriaan Bredenkamp
17. Francois Boshoff
18. Lourens Crafford
19. Gabriel van Dyk

O/13’s

A

1. Shaye Swarts
2. Waldo Engelbrecht
3. Pierre-Jacques Smit
4. Jan-Willem Silvis
5. Albert Griesel
6. John Gillmer
7. Sam Ward
8. Werner Steyn
9. Adan Eksteen
10. Dawid-Wiese Viljoen
11. Dax Liversage
12. Sebastian Senekal
13. Liam Joubert
14. Jean Petrie
15. Marais Groenewald

16. Daniel Welgemoed
17. Nicolas Grutter
18. André Marais
19. Gustav Pansegrouw

Kliek HIER vir die Google Form indien jou kind se naam hierbo verskyn.

/ Rugby, Sport

SPANNE:
O/7 A & B ; O/8 A & B; 0/9 A; 0/11 A & O/13 A & B

FORMAAT:
O/7 A (10-side)
O/7 B (10-side)
O/8 A (10-side)
O/8 B (10-side)
O/9 A (10-side)
O/11 A (15-a-side)
O/13 A & B (15 -a-side)

PLEK: Conradieveld

WEDSTRYDE: Sien program

SPORTDRAG:
• RUGBYTRUI EN BLOUBROEK
• Skoolsweetpak (gemerk)
• Indien spelers ‘n sweetpak dra moet hulle tekkies dra

Slegs spelers wat op die onderstaande lyste verskyn, speel Woensdag. Net hierdie leerders se ouers moet asb. die vorm voltooi.

0/7’s

Benjie Ntloko
Jan Jurie Fourie
Lukas Loubser
Mateo Pereira
Nicolaas Boshoff
Pieter Derksen
William Molenaar
Nicolaas Smith
Mathias Barkhuizen
Luc Durand
Jonah Greyling
Henry Jordaan
Finley Le Roux
Dirk van Eeden
Daniel Bredenkamp
Aiden Cronje

0/8’s

Timo Schlebusch
Willem Viljoen
Stef Nel
Luc Zietsman
Sebastian Zietsman
Luyolo Luphondo
Sion Botha
Karl Von Lieres
Luke Sieberhagen
Arjen Faling
Noah Karruseit
Thomas Holtzhausen
Emile Mwanza
Almero De Vries
Ely Grootboom
Kent Chimukuyu
Dirk De Jager
Micah Nikiforos
Bernard Lindeque
Jacob Venter

0/9’s

Zander Smit
Pieter Rademeyer
Jake van der Walt
Daniel Opperman
Rall Robertson
Rafa Lamprecht
Jacque du Toit
Dane Botha
Chris Derksen
Kohl Kushner

Luka Lonte
Liam de Plessis
Henrie Reeder
Jacques Theron
James van der Walt
Nicolaas van As
Reuben Janse van Rensburg
Rupert Janse van Rensburg

o/11’s

1.Ben Schoeman
2.Rudi Badenhorst
3. Conrad Slabber
4. Carter Schoeman
5. Nicolas Marais
6. Frank van der Walt
7.Ben Esterhuizen
8. Adriaan Wessels

9. Gustav van der Linde
10. Ruben Eksteen
11. Leo Conradie
12. Nils le Roux
13. Delmar Benecke
14. Samuel Marais
15. Riano Golia th

16. Julian Engelbrecht
17. Stephan Brink
18. Andreas de Vries
20. Aswhin Laban

O/13’s

A

1. Shaye Swarts
2. Waldo Engelbrecht
3. Pierre-Jacques Smit
4. Jan-Willem Silvis
5. Albert Griesel
6. John Gillmer
7. Sam Ward
8. Werner Steyn
9. Adan Eksteen
10. Dawid-Wiese Viljoen
11. Dax Liversage
12. Sebastian Senekal
13. Liam Joubert
14. Jean Petrie
15. Marais Groenewald

B

1. Nicolas Grutter
2. Adan du Plessis
3. Daniel Welgemoed
4. Jacques Viljoen
5.JP van Staden
6. Dino Burger
7. Riciano Bastiaan
8. Thomas Boshoff
9. Kai Allewel
10. Ruald Naude
11. Robert Coetzee
12. Gustav Pansegrouw
13. Ruan Valentine
14. Kai-Daniel Roodt
15. Conrad Bezuidenhoudt
16. Lukas Goosen

Vul die Google Form in indien jou kind(ers) se naam hier bo verskyn.

/ Hokkie, Sport

SPANNE:
Seuns: O/9 A en 0/9B; o/10 A en 0/10B; 0/11A ; 0/12A en 0/13A

PLEK: Conradieveld

WEDSTRYDE: Sien program

SPORTDRAG (Seuns):
• Vlootblou kortbroek en JVR rugbytrui (ontvang by skool)
• Lang blou kouse met oranje streep (beskikbaar by klerebank)
• Shin gaurds (dis BAIE belangrik vir veiligheid)
• Tekkies (GEEN sokker toks)
• Skoolsweetpak (gemerk)

Ons wil versoek dat alle spelers met mondskerms begin speel vir veiligheid.

PROGRAM

Slegs spelers wat op die onderstaande lyste verskyn, speel Donderdag. Net hierdie leerders se ouers moet asb. die vorm voltooi.

O/9 ( Juf. Maricqe Coetzer )

A-span (6 aan ‘n kant)

1. Jake van der Walt
2. John Bremridge
3. Daniel Opperman
4. Pieter Rademeyer
5. Dane Botha
6. Jamie Jordaan

B-span (6 aan ‘n kant)

1. Deacon Nguala
2. James van der Walt
3. Rupert Janse van Rensburg
4. Benji Ward
5. Johan Redelinghuys
6. Louis Greeff-Cronjé

O/10 ( Juf. Annami Gerber)

A- span ( 6 – aan -‘n – kant)

1. Jack Dawes
2. Francois Boshoff
3. Juan Cruywagen
5. Vincent Oosthuizen
5. Johannes Mouton
6. Ruben de Ridder
7. Luke Willows
8. Leo Wiese

B- span ( 6 – aan -‘n – kant)

1. Christiaan Greyling
2. Joshua van den Berg
3. Silas Groenewald
4. Luke Willows
5. Nicolas Marais
6. James Marais
7. Gabriel van Dyk

O/11 (Juf. Mardry Wright)

1. Ruben Eksteen
2. Adriaan Wessels
3. Delmar Benecke
4. Noah Thau
5. Gustav van der Linde
6 Frank van der Walt
7. Willem Voster
8. Lukas Welgemoed

R. Edmund Cooper

O/12 (Juf. Nadia Meiring)

1. Jan-Willem Silvis
2. Ruald Naude
3. Johan Symington
4. Willem Burger
5. Kai Allewell
6. Ruben Cronje
7. Calla van Vreden
8. Andre Marais
9. Ben Fouche
10. Marais Groenewald
11. Dawid-Wiese Viljoen

O/13 (Juf. Shahneé Felix)

1. Albert Griesel
2. Dewald Buidendag
3. Owen Wiese
4. Ruben Oosthuizen
5. Caleb Smith
6. Samuel Ward
7. Werner Steyn
8. Gustav Pansegrouw
9. Jean Petrie
10. Adan Eksteen
11. Thomas Boshoff
12. Paul-Philip Grobler
13. Ben Cronjé

Voltooi die Google Form indien jou kind se naam hier bo verskyn.

/ Hokkie, Sport

SPANNE:
Dogters: O/9A en 0/9B ; O/10 A ; O/11 A ; O/12 A en 0/13A

PLEK: Laerskool Kenridge

VERTREKTYD: 14:15

TERUG BY SKOOL: ±17:30

WEDSTRYDE: Sien program

SPORTDRAG (Dogters):
• Blou skort en oranje JVR-hempie (geen moue)
• Lang blou kouse met oranje streep (beskikbaar by klerebank)
• Shin gaurds
• Tekkies (GEEN sokker toks)
• Skoolsweetpak (gemerk)

Ons wil versoek dat alle spelers met mondskerms begin speel vir veiligheid.

PROGRAM

Slegs spelers wat op die onderstaande lyste verskyn, speel Donderdag. Net hierdie leerders se ouers moet asb die vorm voltooi.

O/9

A – span ( 6 – aan -‘n – kant)

1. Annabella Boshoff
2. Jana Nel
3. Cato Terblanche
4. Lea Loubser
5. Quinn du Toit
6. Morgan Smit

B-span

1. Anna Rabie
2. Elle Jehle
3. Aiyana Alfredo
4. Mia-Lynn Podesta
5. Joan van Vreden
6. Mila Malan

O/10 ( Juf. Marianne Conradie)

A – span (6 – aan – ‘n – kant)

1. Chanelle van Wyk
2. Jeanne van Heerden
3. Anna Viljoen
4. Stella Pansegrouw
5. Cara Nel
6. Klara Wessels
7. Katryn Silvis

O/11 (Juf. Helene Slabbert)

1. Emma Snijders
2. Stella Zulch
3. Ané Swanepoel
4. Bailey Thomson
5. Leah de Kock
6. Anna Louw
7. Daniella Boshoff
8. Hila Hertzog
9. Klara Ohloff

O/12 (Juf. Andri de Villiers)

1. Klara Maree
2. Mieke Bremer
3. Katia van Wyk
4. Lida-Mari Bosman
5. Zuletha Ferreira
6. Liza Hertzog
7. Kerala Allewel
8. Annabel Potgieter

O/13 (Mnr. Leon Hanekom)

1. Susan Burger
2. Stella Boje
3. Mary-Lucia Maasdorp
4. Cara Swanepoel
5. Emke van Wyk
6. Sophia Liebenberg
7. Kate Mouton
8. Helene Greeff
9. Luja Marx
10. Lara Warren
11. Milla Joubert
12. Lea de Ridder
13. Robyn Lister
14. Anna Dawes
15. Amelie Botha

Voltooi die Google Form indien jou kind se naam hier bo verskyn.

/ Netbal, Sport

SPANNE:
O/9 A, B & C; O/10 A & B; O/11 A & B ; O/12 A & C; O/13 A & C

PLEK: Laerskool Sunningdale

VERTREKTYD: 14:00 [O/9 – O/13] (Vanaf die skool)

TERUG BY SKOOL: ±17:15

SPORTDRAG:
• Netbalrompie en oranje JVR-hempie
• Wit sokkies (NIE ‘secret socks’ NIE)
• Tekkies
• Skoolsweetpak (gemerk)

PROGRAM:
Volg die skakel vir die program, onthou die tye kan effens op die dag verskil.:

Slegs spelers wat op die onderstaande lyste verskyn, speel Woensdag. Net hierdie leerders se ouers moet asb. die vorm voltooi.

O/9

O/9 A-span

Jana Nel
Cato Terblanche
Anabella Boshoff
Bella Naylor
Karla Louw
Ghia Pereira
Andree Steyn

O/9 B-span

Joan van Vreden
Anouk van der Linde
Lily van Zyl
Cailyn Visser
Anna Rabie
Mia-Lynne Podesta
Zelmonique Wilson

O/9 C-span

Olivia Blackmore
Solange Stevens
Ella van der Walt
Anya Maritz
Elle Malan
Quinn Du Toit
Morgan Smit
Sara Conradie

O/10

Ons wil graag vir almal ‘n speelkans gee. Weet dat jy dalk net ‘n halwe wedstryd gaan speel.

O/10 A-Span

D: Jeanne van Heerden
HD: Amelie van der Walt
AV: Sarah Roff
S: Stella Pansegrouw
VV: Chanelle van Wyk
HV: Cara Stoltz
V: Annalene Viljoen
R: Katryn Silvis

O/10 B Span

Abigail Fourie
Katryn Silvis
Abigail Theron
Karla Muller
Lula Joubert
Zani Scholtz
Sadie Gillmer
Elisabet Marais
Danielle Fourie
Ruby Taylor
Phia Fouché

O/11

O/11 A Span

Jana Olivier
Daniella Boshoff
Hila Hertzog
Emma Snijders
Ane Swanepoel
Bailey Thomson
Mari Steyn

O/11 B Span
Karu Rademeyer
Anna Louw
Isabella Marais
Michaan Naylor
Jeanne Koen
Stella Zulch
Milan Eygenberger

O/12

O/12 A Span

Emma van Biljon
Liza Hertzog
Stella Lamprecht (K)
Sofia Newton
Mieke Nel
Carmen Barnard
Klara Steyn

O/12 C Span

Annabelle Koen
Gemma de Vries
Mieke Bezuidenhoud
Mieke Boshoff
Lisa van As
Jana Maree
Mia Smith

O/13

O/13 A Span

Liza Higte
Emke van Wyk
Nell von Lieres
Sophia Liebenberg (K)
Katya Morris
Mia Boshoff
Cara Swanepoel
Kyra Schoeman

O/13 C Span

Robyn Lister
Lara Basson
Berlin Coleridge
Emma Liebenberg
Amelie Botha
Sinead Victor
Sophie Wasserman
Mia van Reenen

Voltooi asb. die Google Form indien jou kind se naam hierbo verskyn.

/ Hokkie, Nuus, Sportuitslae
Ons 0/9 en 0/10-seuns- en dogterspanne het Donderdag teen Reddam House Durbanville gespeel. Ons spanne het pragtig gespeel en baie goed presteer.
 
Dogters:
0/9A wen 8-0
0/10A wen 7-1
 
Seuns:
0/9A wen 2-0
0/10A wen 4-0
 
Volgende week speel al ons spanne teen Kenridge.  Ons hou vir almal duimvas.
/ Nuus, Sport

Baie geluk aan die volgende leerders wat op 14 Mei aan die Kaapstad Distrikte Proewe vir gimnastiek deelgeneem het se prestasies.

Cara Stolz (graad 4C) behaal 2de plek en silwer medalje
Cara Nel (graad 4C) behaal 3de plek en brons medalje
Aiyana Alfredo (graad 3S) behaal 3de plek en brons medalje
Ella Jehle (graad 3E) behaal 3de plek en brons medalje
Anke Janse van Rensburg (Graad 2N) behaal 1ste plek en goue medalje
Ava van Zyl (graad 2S) behaal 3de plek en brons medalje

Belangrike Datums

julie 2022

18jul00:0023:59Mandela-dag

18jul00:0023:59LEAPS Pet food drive

19julHeeldagWinterbuitemuurs begin

19jul00:0023:59Skool heropen

22julHeeldagLead4Life Gr.5

27jul00:0023:59Netbal: teen Table View (TUIS)

27jul00:0023:59Rugby: o/7 - o/13 teen Welgemoed (WEG)

29jul00:0023:59Landloop: Bishops/WPPS

29jul00:0023:59Hokkie: Robertson Hokkiedag (WEG)

29jul00:0023:59Sivvies

29julHeeldagLead4Life Gr.4

30jul00:0023:59Rugby & Netbal: Roberston Toernooi (WEG)

Wys Meer

augustus 2022

01aug00:0005(aug 5)23:59HSJvR Kunstefees

01aug00:0023:59Ouerbesoeke

02aug00:0023:59Ouerbesoeke

03aug00:0023:59Netbal: teen Monte Vista (WEG)

03aug00:0023:59Rugby: o/7 - o/13 teen Vredelust (WEG)

05aug00:0023:59Landloop: Heathfield Primêr

05aug00:0023:59Skaak: teen Reddam (TUIS)

08aug00:0023:59Skole vakansiedag

09aug00:0023:59Nasionale Vrouedag

10aug00:0023:59Netbal: teen Ralim (WEG)

10aug00:0023:59Rugby: o/7 - o/13 teen Curro Durbanville (WEG)

12aug00:0023:59Landloop: Sun Valley

12aug00:0023:59Skaak: teen Weizmann (WEG)

13aug00:0023:59Eisteddfod: Klavier

15aug00:0023:59Netbal: C-spanne vs. Vredekloof (WEG)

17aug00:0023:59Netbal: teen Welgemoed (TUIS)

19aug00:0023:59Landloop: Kring kampioenskappe

19aug(aug 19)00:0020(aug 20)23:59Dirkie Uys Sportdag (TUIS)

19aug00:0023:59Skaak: teen Camps Bay (TUIS)

19aug00:0023:59Graad 1-uitstappie: Vlooi se geheim

19aug00:0023:59Quizaand

24aug00:0023:59Hokkie dogters: Durbanville Prep o/9 Toernooi

25aug00:0023:59Hokkie seuns: Durbanville Prep o/9 Toernooi

26aug00:0023:59Sivvies

26aug00:0023:59Skaak: teen Deutsche Schule (WEG)

26aug00:0023:59Netbal: Curro Durbanville o/11 aandligtoernooi (WEG)

26aug00:0023:59HSJvR Veiling

27aug00:0023:59Netbal: o/12A en o/13A teen Brackenfell (WEG)

27aug00:0023:59Rugby: o/13A teen Brackenfell (WEG)

31aug00:0023:59Rugby: o/7 - o/13 teen Sunningdale (WEG)

Wys Meer

september 2022

02sep00:0023:59Skaak: teen Highlands (WEG)

03sep00:0023:59Landloop: WP-skole kompetisie

03sep00:0023:59Vrouedag

03sep00:0023:59Rugby: Mikro 7's toernooi (WEG)

05sep(sep 5)00:0009(sep 9)23:59Grondslagfase assesserings week 1

08sepHeeldagWinterbuitemuurs eindig

08sep(sep 8)00:0010(sep 10)23:59Tennis: Kaapstad Paribas Toernooi (TBC)

10sep00:0023:59Rugby: o/11 en o/13 BSC 7's toernooi (TUIS)

12sep00:0023:59Somerbuitemuurs begin

12sep(sep 12)00:0016(sep 16)23:59Grondslagfase assesserings week 2

12sepHeeldagSomerbuitemuurs begin

15sep00:0023:59Somerbuitemuurs eindig

15sep00:0023:59Netbal: O/12 Paarl Gimnasium toernooi

18sep00:0023:59Tennis: Wes-Kaap Paribas Toernooi (TBC)

19sep00:0023:59Skoolkonsert: Repitisie

21sep(sep 21)00:0022(sep 22)23:59Skoolkonsert

23sep00:0023:59Graad 7 Entrepreneursdag

26sep(sep 26)00:0027(sep 27)23:59Skoolkonsert

28sep00:0023:59Skoolkonsert: Grande finale

29sep00:0023:59Markdag

29sep00:0023:59Gratis sivvies

29sep13:0014:00Skool sluit

30sep00:0023:59Gratis sivvies

30sep00:0023:59Skool sluit 10:30 (Gr.1-3) & 10:45 (Gr.4-7)

Wys Meer

oktober 2022

05okt00:0023:59Liesel Hammond (Finansies) verjaar

11okt00:0023:59Skool heropen

13oktHeeldagLead4Life Gr.6

14okt(okt 14)00:0015(okt 15)23:59Tennis: Mikro KFC Tennistoernooi (WEG)

14okt00:0023:59Ouma & Oupa dag

15okt00:0023:59Netbal en Rugby: o/12 Fast five en 10's toernooi (WEG)

17okt00:0023:59Somerbuitemuurs begin

18okt(okt 18)00:0020(okt 20)23:59West Coast Song Festival

21okt(okt 21)00:0022(okt 22)23:59Tennis: O/11 Ceres Toernooi

22okt00:0023:59Krieket: Mini-Kriekettoernooi (WEG)

27okt00:0023:59Graad 6-Opedag by HSJvR

28okt00:0023:59Atletiek: Top 10 atletiekbyeenkoms in Bredasdorp

28okt00:0023:59Sivvies

28okt(okt 28)00:0029(okt 29)23:59Tennis: O/13 Ceres Toernooi

Wys Meer

november 2022

04nov12:0019:00LJvR Gholfdag

08nov00:0023:59Graad 8-Inligtingsaand by HSJvR

11nov00:0023:59Krieket: Durbanville Prep Mini-Krieket Toernooi

17nov00:0023:59Somerbuitemuurs eindig

18nov00:0023:59Eksamen begin vir Gr.7

21nov(nov 21)00:0025(nov 25)23:59Grondslagfase assessering week 1

24nov00:0023:59Eksamen begin vir Gr.4 - 6

25nov00:0023:59Sivvies

28nov01desGrondslagfase assesserings week 2

Wys Meer

desember 2022

28nov01desGrondslagfase assesserings week 2

01des00:0023:59Eksamen eindig

05des00:0023:59Prysuitdeling

06des00:0023:59Prysuitdeling Gr.4 & 5

07des00:0023:59Atletiek: Velditems

08des00:0023:59Prysuitdeling Gr.6 & 7

09des00:0023:59Atletiek: Baanitems

13des00:0023:59Sivvies

13des00:0023:59Gr.7-afskeid

14des00:0023:59Skool sluit vir leerders

14des00:0023:59Sivvies

15des00:0023:59Skool sluit vir onderwysers

16des00:0023:59Versoeningsdag

Wys Meer

januarie 2023

16jan00:0023:59Skool open vir onderwysers

18jan00:0023:59Skool open vir leerders

Wys Meer

maart 2023

20mrt00:0023:59Skole vakansiedag

21mrt00:0023:59Menseregtedag

31mrt00:0023:59Skool sluit

Wys Meer

april 2023

01apr00:0005(apr 5)23:59Oranjerivierroei: Voorlopige datums

07apr00:0023:59Goeie Vrydag

10apr00:0023:59Familiedag

12apr00:0023:59Skool heropen

27apr00:0023:59Vryheidsdag

28apr00:0023:59Skole vakansiedag

Wys Meer

mei 2023

01meiHeeldagWerkersdag

Wys Meer

junie 2023

16jun00:0023:59Jeugdag

23jun00:0023:59Skool sluit

Wys Meer