Die jaarlikse driehoekigebyeenkoms tussen ons, Goudini en FD Conradie het Saterdag 26 Mei, te Goudini plaasgevind. Dit was ‘n koue oggend en die mis het dig op die velde gelê. Ten spyte daarvan het dit nie ons spanne se moed gedemp nie en het hulle uitstekend presteer. Dit was lekker om ouers, spelers en onderwysers in goeie gees langs die sportvelde te sien.

Die rugbyuitslae was as volg:
0/7’s verloor teen Goudini en wen teen FD Conradie
0/8’s wen teen Goudini en FD Conradie
0/9’s wen teen Goudini en FD Conradie
0/11’s wen teen Goudini en FD Conradie
0/13’s verloor teen Goudini en FD Conradie (net-net teen albei spanne! )

Dit was ‘n baie suksesvolle sportdag. Dankie aan elke afrigter en ouer wat die dag moontlik gemaak het vir elke speler. Hulle het dit baie geniet. Die volgende wedstryde vind in die derde kwartaal plaas.