Soekfunksie

  • Filter Kategorie/ë

  • Herstel

Weeklikse Nuusbrief

Category: Sportprogram

Loading

Ander Nuus

oktober

22okt12:45Skool sluit 12:45 (Gr.1-3), 13:00 (Gr.4-7)

23okt10:3011:30Skool sluit 10:30 (Gr.1-3), 10:45 (Gr.4-7)

24oktHeeldagTweekamp: Liga 1

31oktHeeldagTweekamp: Liga 2

november

02novHeeldagVerpligte somerdrag

02novHeeldagSkool heropen vir kwartaal 4

02novHeeldagMadri Greyling (Nasorg) verjaar

04nov(nov 4)00:0005(nov 5)00:00Ouerbesoeke

04nov19:0020:00Begrotingsvergadering 2021 - 19:00 (JvR Biblioteek)

05novHeeldagRazelle Hanekom (Sport) verjaar

05novHeeldagMichelle Kellerman (Onderwyser) verjaar

06novHeeldagGEKANSELLEER: Krieket: DayNight Mini-Krieket Toernooi (WEG)

06novHeeldagBuitemuurs eindig

09novHeeldagBuitemuurse program BEGIN

10novHeeldag03Gr.4 (2021) Ouerinligtingsessie 18:30

12novHeeldagEBW-entrepreneursdag

Wys Meer

desember

01desHeeldagEksamen: Engels (Gr.4), Afrikaans (Gr.5), Geskiedenis (Gr.6), Tegnologie (Gr.7)

02desHeeldagEksamen: PSW (Gr.4), Geskiedenis (Gr.5), PSW (Gr.6), LO (Gr.7)

03desHeeldagLoslitdag: Side by side equality with Mickey and friends

03desHeeldagBuitemuurse program vir Gr. 1 - 3 EINDIG

03desHeeldagVOORLOPIG: Eksamen eindig

03desHeeldagEksamen: Geskiedenis (Gr.4), Aardrykskunde (Gr.5-6), Sk (Gr.7)

04desHeeldagGr.7-afskeid

08desHeeldagPrysuitdeling Gr.1-3 (oggend)

09desHeeldagPrysuitdeling Gr.4-6 (oggend)

10des19:0020:00Prysuitdeling Gr.7 19:00

11desHeeldagAtletiek Velditems Gr.3-7

12desHeeldagAtletiek baanitems Gr.R-7

Wys Meer

januarie

16janHeeldagTweekamp: Liga 5

23janHeeldagTweekamp: Liga 6

25janHeeldagSkool heropen

27janHeeldagSkool heropen vir leerders

28janHeeldagOOV-bekendstelling

29janHeeldagEeufees: Jannies Jooldag vir leerders

30janHeeldagEeufees: Gala-aand

31janHeeldagEeufees: Gesinsfees - Groote Kerk

februarie

06febHeeldagTweekamp: Liga 7

20febHeeldagTweekamp: Liga 8

26febHeeldagKRIEKET: Hugo Rust Mini Krieket Toernooi

26febHeeldagSwemgala: Gr 4-7

maart

03mrtHeeldag05Gr.5 SOS-kamp

05mrtHeeldagSwemgala: Gr 1-3

06mrtHeeldagTweekamp: Liga 9

16mrtHeeldagTweekamp: Kampioenskappe

19mrtHeeldagTOERNOOI: Porterville Netbal & rugby (WEG)

31mrtHeeldagSkool sluit

april

02aprHeeldag03Tweekamp: SA Kampioenskappe

06aprHeeldag11Oranjerivierroei

14aprHeeldag16Gr.6 Kamp (Wemmershoek)

30aprHeeldagNETBAL: Bellville-Noord O/12 & O/13 A aandtoernooi

mei

06meiHeeldagNetbal: Fair Cape O/9 toernooi (WEG)

07meiHeeldagNetbal: Fair Cape O/8 toernooi (WEG)

08meiHeeldagNetbal: Fair Cape O/7 toernooi (WEG)

12meiHeeldag14Gr.7-kamp

22meiHeeldagHOKKIE: Curro Hermanus O/11 - O/13 Toernooi (WEG)

29meiHeeldagSPORTDAG: FD Conradie & Goudini (WEG)

junie

12junHeeldagRUGBY: Durbanville Prep Rugbydag (WEG)

21junHeeldag25SPORTTOER: Netbal, Hokkie en Rugby O/13

julie

24julHeeldagNETBAL: Kenridge O/12 - O/13 B & C toernooi

31julHeeldagSPORTFEES: Curro Hermanus Sportfees

augustus

20augHeeldagSKAAK: Paarl Skaaktoernooi

21augHeeldagSKAAK: Louwtjie "Rapid chess" (WEG)

25augHeeldagHOKKIE: Durbanville Prep O/9 Dogters Mini-toernooi (WEG)

26augHeeldagHOKKIE: Durbanville Prep O/9 Seuns Mini-toernooi (WEG)

27augHeeldagSPORTDAG: Dirkie Uys, Hokkie (TUIS)

28augHeeldagSPORTDAG: Dirkie Uys, Rugby & Netbal (TUIS)

september

04sepHeeldagBSC 7's Rugbytoernooi