Tennisoefening vir 2019 gaan effens anders werk as vorige jare. Ons gaan soggens met ons spanspelers oefen en in die middae met spelers wat nie op die ranglys verskyn nie. Indien die afrigters dan voel dat daar ‘n speler/s is wat iemand op die ranglys kan daag, sal ons ‘n daagwedstryd reël. Die oefeninge vir Gr. 1 -3 leerders is oop vir almal. Spelers kan oefeninge op albei dae bywoon of net een dag indien hulle aan ander sport deelneem.

Seuns ranglys:
1. Peet Karsten
2. Alexander Newton
3. Jan Karsten
4. Fredrich Erasmus
5. Marcel Eygenberger
6. Daniel van Reenen
7. Jacques Loubser
8. Sebastian Maree
9. Sebastian Boshoff
10. Lukas Wasserman
Dogters ranglys:
1. Leila Lonte
2. Mia Symington
3. Jacomien van der Westhuizen
4. Heloise Strauss
5. Katrien Stimie
6. Chiara Roodt
7. Nina Badenhorst